Як вибрати столовий сервіз у подарунок.

Хороший сервіз - це популярний подарунок на весілля або ювілей. Але якщо ви не хочете, щоб ваш презент ні засунуть глибше на антресолі, підійдіть до вибору сервізу з усією відповідальністю. Витратьте час на обхід магазинів і знайдіть найцікавіший варіант.
Інструкція
1
В пошуках подарункового сервізу не обмежуйтеся посудним відділом найближчого супермаркету. Зайдіть в спеціалізовані магазини, загляньте в антикварні лавки і в відділи сувенірів. Іноді там можна виявити дуже оригінальні і не дуже дорогі речі. Обов'язково загляньте в магазини, торгуючі професійним обладнанням для ресторанів. Там можна купити посуд будь-якого стилю - від ампіру до авангарду.
2
Постарайтеся дізнатися смаки людини, яку ви збираєтеся ощасливити подарунком. Чи подобаються йому прості сучасні форми або він віддасть перевагу фарфор, розписаний пасторальними сценами і прикрашений позолотою? Орієнтуйтеся виключно на його смак - ваші уподобання в даному випадку вторинні.
3
Визначте ціну, яку ви готові заплатити. Врахуйте, що краще вибрати кілька високоякісних предметів, ніж величезний набір дешевої посуду. Подумайте, скільки предметів ви хочете придбати. Ідеально, якщо в магазині надають можливість скомпонувати сервіз самостійно. Дуже нарядно і святково виглядають набори, що включають спинці, прилади для соусів, страви різних форм та інші небуденні предмети сервіровки.
4
Якщо ви не можете вирішити, який колір сервізу вибрати, зупиніться на нейтральних тонах - білому, кремовому, світло-бежевому. Такі речі універсальні і впишуться в будь-який інтер'єр. Врахуйте, більшість людей воліють посуд теплих тонів. Добре подумайте, перш ніж вибрати набір чорного або темно-зеленого кольору.
5
Визначившись з вибором, перевірте якість майбутньої покупки. Попросіть розпакувати коробку, огляньте всі предмети. Подивіться сертифікат відповідності товару. Перевірте комплектність сервізу. Якщо ви купуєте набір посуду вразбивку, упакуйте його в міцну коробку, не забувши про ущільнювачах і прокладках, що оберігають блюда і тарілки. Не забудьте про красиву обгортковий папір і вітальну листівку - вони перетворить вашу покупку в справжній подарунок.