Як робити кок.

Тріумфальне повернення зачіски в стилі "кок" відбулося відразу після виходу на екрани мюзиклу "Стиляги", завдяки якому люди старшого покоління згадали молодість, а молодь стала цікавитися ретро-вечірками. Вперше зачіска увійшла в моду на початку 19 століття. Сама назва "кок" походить від аналогічного французького слова, яке має значення "півень". Схожість із гребенем півня у кока дійсно є. До сих пір дана укладка підкорює своєю простотою і неординарністю.
Вам знадобиться
  • Для того, щоб укласти волосся в кок вам знадобиться об'ємна кругла гребінець, фен, а також лак для волосся і віск.
Інструкція
1
Вимийте волосся і трохи просушіть їх за допомогою полотенца.Далее розчешіть волосся і виділіть пасмо, з якої ви будете робити кок. Нанесіть на неї трохи воску або іншого засобу для укладки. Обережними рухами розподіліть його по всій довжині пасма.
2
Тепер намотаєте пасмо на гребінець, так щоб волосся були спрямовані вгору. Висушіть волосся феном.
3
поприскать волосся лаком для волосся. Тепер обережно зніміть пасмо з гребінця, намагаючись не пошкодити кок. Закріпіть його невидимками, якщо волосся досить довгі.
Зверніть увагу
Добре такі укладання виглядають з одягом червоних, чорних і білих квітів, а також джинсами і вінтажними сорочками, шкіряними куртками. Жінкам, волосся яких покладені в кок, дуже підуть яскраві стрілки та сукні в стилі 60-х років.
Корисна порада
Укладання підійде як чоловікам, так і жінкам. При цьому її можна робити не тільки на коротких, але і на довгому волоссі.