Як відправити повідомлення з фотографіями.

Відправлення фотографій допомогою повідомлень - зручний і швидкий спосіб передачі зображення. Така можливість передбачена практично у всіх сервісах зв'язку - послуги стільникового оператора, електронною поштою, ICQ, Skype.
Інструкція
1
Для передачі мультимедійних повідомлень за допомогою телефонного апарату буде потрібно підключити послуги GPRS, Wap, MMS, які зроблять відправку зображень можливою. Цей сервіс зручний в тому випадку, якщо під рукою немає стаціонарного комп'ютера або ноутбука з доступом в інтернет. Вартість підключення послуги різна - залежить від використовуваного тарифу оператора, а також обсягу переданої інформації. Також буде потрібно налаштувати передачу і прийом ммс: необхідно ввести номер центру обробки повідомлень. Втім, більшість сучасних апаратів підтримують режим автонастройки, тому вся процедура проводиться в дві дії: дзвінок оператору і збереження надісланих налаштувань.
2
Якщо є доступ в інтернет, то відправити ммс можна безкоштовно. Для цього необхідно увійти в особистий кабінет на сайті оператора стільникового зв'язку, створити повідомлення і вибрати список одержувачів. Картинка прийде безпосередньо на стільниковий телефон.
3
Перед відправкою зображень електронною поштою, ICQ або в програмі Skype буде потрібно увійти в профіль під своїм іменем. Якщо у вас немає аккаунта - зареєструйте його, процедура абсолютно безкоштовна і буде потрібно всього лише кілька хвилин часу, після чого ви зможете скористатися всіма можливостями сервісів.
4
Виберіть картинку для відправки. Вона повинна задовольняти вимогам до прикріплених файлів. Якщо перевищені розміри, то зображення попросту не відправиться.
5
Прикріпіть графічний файл в спеціальному полі, натисніть кнопку «Відправити». Картинка протягом декількох секунд дійде до адресата.
6
Якщо сервіс, за допомогою якого ви хочете відправити повідомлення, що не оснащений функцією передачі зображень, то можна спочатку завантажити фотографію на безкоштовний хостинг, а в листі вказати посилання на неї.