Як зробити ип постійним.

Оформлення індивідуального підприємництва - процедура нескладна. Організація даного бізнесу полягає в веденні справ в рамках законодавства Російської Федерації. Головне, потрібно відразу вибрати форму податкових відрахувань, так як змінити ви її зможете тільки через рік. За законом, індивідуальний підприємець не зобов'язаний вести бухгалтерію і мати печатку, але для успішного ведення справ зробити це все-таки потрібно.
Інструкція
1
Зареєструватися індивідуальним підприємцем може будь-який повнолітній громадянин. Перший етап для реєстрації, це відвідування податкової служби. Там потрібно написати заяву. Бланк вам видадуть на месте.Документи, які знадобляться: копії всіх сторінок паспорта, копія свідоцтва про народження, квитанція про сплату державного мита. Усі копії завірити у нотаріуса.
2
Через тиждень вам видадуть свідоцтво про те, що ви є індивідуальним підприємцем і внесені до Єдиного державного реєстру індивідуальних підприємців Російської Федерації.
3
Щорічно в податкову інспекцію потрібно подавати декларацію про доходи. Податки будете виплачувати відповідно до обраної формою оподаткування.
4
При прийомі на роботу співробітників ви будете зобов'язані вести трудові книжки і виплачувати соціальні внески.
Зареєструватися в якості індивідуального підприємця має право практично кожен громадянин, який досяг повноліття. Починаючи з 16 років, зареєструватися можна з дозволу батьків або опікунів і даний дозвіл має бути винесено в судовому порядку. Підліткам, що побрались з поважної причини, можна оформити індивідуальне підприємництво без чийого або дозволу. Не мають право оформитися як індивідуальний підприємець особи, які перебувають на державній або муніципальній службі (міліціонери, військовослужбовці, працівники мерії, податкової служби).
Вам знадобиться
  • Заява на реєстрацію індивідуального підприємництва, спеціальної форми, затвердженої державою (взяти в податковій інспекції)
  • Копія всіх сторінок паспорта
  • Копія свідоцтва про народження
  • Квитанцію сплати державного мита (квитанцію взяти в ощадній касі, форма заповнення висить на стенді)
Інструкція
1
Для того, щоб оформити індивідуальну підприємницьку діяльність, потрібно відвідати податкову інспекцію вашого району, зібравши для цього необхідний пакет документів.
2
Якщо податкова інспекція документи прийняла, то через 5 робочих днів, слід знову звернутися до податкової інспекції для внесення змін, в єдиний державний реєстр індивідуальних підприємців. Вам видадуть свідоцтво про внесення запису в даний документ. Отримання цього документа і означатиме, що ви зареєстровані як індивідуального предпринимателя.Регистрация буде постійною, переоформляти документи потрібно буде тільки в тому випадку, якщо ви захочете згорнути підприємницьку діяльність.
3
Для здійснення успішної діяльності та ведення податкових документів, вам потрібно замовити особисту печатку. Замовити її можна в будь-який рекламної службі.
4
Потрібно буде відраховувати внески в пенсійний фонд. Кількість процентного відрахування, часом змінюється.
5
При прийомі на роботу нових співробітників вести трудові книжки.
6
Вам потрібно буде обов'язково консультуватися з фахівцями щодо сплати податків для правильного податкового відрахування.