Як прикрасити новорічні кулі.

Прикраса будинку до новорічних свят можна з упевненістю назвати одним з найприємніших моментів у році. Обов'язковим елементом в кожному будинку, безсумнівно, є новорічна ялинка. Найпоширеніше прикраса для символу свята - новорічні кулі. Їх продається велика кількість, але любителі створювати красу своїми руками легко зможуть прикрасити кулі та зробити їх унікальними.
Вам знадобиться
  • - однотонні новорічні кулі,
  • - клейовий пістолет,
  • - елементи декору,
  • - вітражні або акварельні фарби.
Інструкція
1
Купіть в магазині найпростіші одноколірні новорічні кулі. Краще, якщо вони будуть зі скла або пластику - на гладкій поверхні вам буде легше малювати. Для прикраси куль можна використовувати абсолютно будь-які елементи декору - від акварельних до вітражних фарб, від паперових квітів до страз «Swarowski».
2
Будь фарба буде виглядати красиво, але вітражні самі святкові. Після засихання малюнок стане напівпрозорим і буде дуже вигідно виглядати, особливо на скляній кулі. Зробіть малюнок на одному з куль і приступайте до наступних, поки фарба сохне. Якщо ви не впевнені у своїх художніх здібностях, намалюйте просто сніжинку або сніговика - такі нескладні елементи також будуть відмінно виглядати на новорічному оздобленні.
3
Крім малюнка, можете написати ім'я обдаровуваного і рік, в який підноситься подарунок. Це зробить його особливо пам'ятним. Тільки уявіть, як приємно буде вашій близькій людині щороку діставати цей сувенір з ящика з новорічними прикрасами і згадувати чарівні святкові моменти цього року.
4
Після того як малюнки і написи висохнуть, приступайте до додавання декоративних деталей. Як уже говорилося раніше, це може бути що завгодно. Декоративні бантики, стрази, стрічки, блискітки, паєтки - все, що тільки може уявити ваша фантазія. Для кріплення до кулі найкраще використовувати клейовий пістолет. Гарячий клей з такого пістолета безбарвний і не залишить зайвих слідів на вашому виробі. Його можна придбати в будь-якому магазині, в якому продаються товари для декорування.
5
Знаючи своїх близьких людей, ви можете прикрасити кожну кулю відповідно до їх смаками, починаючи від переваги в колірній гамі і закінчуючи настроєм малюнка. Проявляйте фантазію, не шкодуйте часу на роботу над подарунками для ваших улюблених людей, і у вас вийде подарувати їм чудові моменти радості.