Як оформити торговий павільйон.

Якщо ви всерйоз задумалися про відкриття свого невеликого торгового підприємства, то в першу чергу вам належить вибрати місце для своєї торгової точки. На перших порах немає необхідності орендувати або навіть набувати у власність значні торговельні площі, цілком достатньо торгового павільйону. Для оформлення такої торговельної точки необхідно пройти ряд погоджень.
Інструкція
1
Спочатку визначте, якою буде організаційно-правова форма вашого бізнесу. Це може бути індивідуальне підприємство (ІП) або юридична особа, наприклад, Товариство з обмеженою відповідальністю (ТОВ). Щоб розібратися в недоліках і перевагах тієї чи іншої форми, проконсультуйтеся з кваліфікованим юристом.
2
Після прийняття остаточного рішення і вибору організаційно-правової форми зареєструйте підприємство у встановленому законом порядку. Більш простий є процедура реєстрації індивідуального підприємства. Для цього необхідно звернутися до податкового органу за місцем вашого проживання, подати необхідні документи, які будуть розглянуті в тижневий термін.
3
Оберіть зручну для вас систему оподаткування. Встаньте на облік в органах державної статистики та відповідних фондах. Якщо ви плануєте у своєму майбутньому павільйоні здійснювати торгівлю продукцією, яка підлягає ліцензуванню, подбайте про отримання дозволу в Ліцензійну палату.
4
Підберіть місце для торгової точки. Воно повинно в ідеальному випадку розташовуватися в досить людному місці, бажано поблизу від транспортних потоків. Враховуйте, що у вас є можливість використовувати вже готову торгову точку, або ж замовити павільйон у відповідності зі своїми уявленнями про майбутнє підприємстві торгівлі.
5
Якщо ви припускаєте використовувати вже встановлений стаціонарний павільйон на правах оренди або покупки, уважно вивчіть документи, які вам надасть орендодавець (продавець). При необхідності отримаєте консультацію юриста. В іншому випадку ви можете укласти договір з особою, яка не має на це права, що неминуче призведе до збитків, втрат часу і розірванню неправомочного договору.
6
Переконавшись в юридичній чистоті угоди щодо укладення орендного договору або договору купівлі-продажу, оформіть передачу павільйону в користування (власність). При бажанні ви можете засвідчити угоду в нотаріуса. Після укладення договору та реєстрації права власності ви можете починати здійснення діяльності вашого торгового підприємства в повному обсязі.