Як відкрити панель управління в Windows.

В операційній системі Windows користувач може налаштувати практично всі компоненти і пристрої так, щоб вони відповідали потребам і дозволяли комфортно працювати на комп'ютері. «Панель управління» якраз і призначена для доступу до засобів настройки характеристик і зовнішнього вигляду різних компонентів.
Інструкція
1
Доступ до «Панелі управління» здійснюється через меню «Пуск». Якщо на вашому комп'ютері обраний класичний стиль для меню «Пуск», натисніть кнопку «Пуск» або клавішу Windows на клавіатурі і клацніть лівою кнопкою миші по рядку «Налаштування», в підміню виберіть пункт «Панель управління». Якщо ви використовуєте спрощений стиль для меню «Пуск», пункт «Панель управління» буде доступний відразу. Клікніть по ньому лівою кнопкою миші і дочекайтеся, коли відкриється потрібне вікно.
2
«Панель управління» може відображатися по-різному. Якщо вона має класичний вид, всі компоненти, доступні користувачеві, будуть відображені у вигляді списку (або значків). Якщо ж «Панель управління» має вигляд за категоріями, всі компоненти будуть розсортовані по смисловим групам.
3
Так, наприклад, в категорії «Оформлення і теми» міститимуться компоненти, що відповідають за зовнішній вигляд «Робочого столу», папок, що відкриваються на комп'ютері, і оформлення «Панелі задач» і меню «Пуск». Відмінність класичного виду і виду по категоріях полягає не тільки в способі відображення компонентів. При перегляді «Панелі управління» за категоріями вам будуть доступні не тільки самі компоненти, але і завдання, типові для роботи з ними.
4
Щоб переключитися від одного виду до іншого, знайдіть в лівій частині вікна на панелі типових завдань рядок-кнопку «Переключення до класичного вигляду/Переключення до виду по категоріях». Щоб краще зрозуміти, які зміни відбуваються, натисніть рядок-кнопку кілька разів, якшо по ній лівою кнопкою миші.
5
Кожен компонент, наявний на «Панелі управління», відкривається в окремому діалоговому вікні. Відкрити компонент можна різними способами. Перший варіант: підведіть курсор до потрібного значку і клацніть по ньому лівою кнопкою миші. Другий варіант: підведіть курсор до значка, клікніть по ньому правою кнопкою миші і в випадаючому меню виберіть команду «Відкрити».