Як почати любити себе більше всіх.

Часто жінки віддають всю любов своїм близьким, абсолютно забуваючи про себе. Якщо ви будете намагатися жити тільки для коханої людини, не шкодувати і любити себе, то з часом гармонія в сім'ї може зруйнуватися.
Інструкція
1
Чоловік з часом звикає до таких відносин, він вже не відчуває яскравого почуття закоханості, а лише дозволяє себе любити. Ось тоді-то жінка і спохвачується: а куди ж поділася любов?
2
Щоб повернути йдуть почуття, необхідно розібратися в собі. Подивіться, що змінилося? Ви перестали стежити за собою, не цікавитеся новинками моди, кіно, не розвивається внутрішньо. Ви не любите себе. Тому ви втрачаєте любов близької людини.
3
Щоб почати любити себе, необхідно робити для себе щось хороше. Тому переглянете негайно свої відносини з близькими. Не старайтесь їм беззаперечно у всьому догоджати, наступаючи на свої бажання. Якщо ви з чимось не згодні, висловлюйте свою думку. Не йдіть на поводу їх вимог і не ігноруйте свої власні.
4
Почніть стежити за собою, своєю зовнішністю. Переберіть свій гардероб і косметичку, подивіться, що можна залишити, а що необхідно замінити. Присвятіть один вихідний повністю себе. Зробіть нову стрижку, освіжите манікюр, проведіть пару годин в спа-салоні. Потім пройдіться по бутіках і купите для себе дивну блузку або сукню. Не шкодуйте на себе грошей, купите дійсно гідну вас річ. Це додасть вам почуття гордості і впевненості в тому, що ви гідні дорогих речей.
5
Увечері, приміряючи обновку, ви побачите, як блиснуть очі в чоловіка, і він, можливо, запросить вас в кафе чи кіно. Не відмовляйтеся, проведіть цей романтичний вечір удвох. Ви побачите його закохані очі, і почуття впевненості знову відвідає вас. А з ним з'явиться і самоповагу, і любов до себе.
6
На роботі приймайте компліменти гідно, не соромлячись. Адже ви цікава жінка і хороший фахівець. Відчуйте себе вільно і розкуто. Ви вже себе любите, це зрозуміють і колеги і начальство, і їх ставлення до вас стане дружелюбно-поважних. Якщо раніше дозволялися якісь жарти на вашу адресу чи спроби звалити на вас роботу, яку ніхто не хотів виконувати, то тепер вчитеся давати відсіч. Цінуйте себе, і вас почнуть цінувати інші. Перестаньте робити ласку всім підряд. Ви нікому не повинні. Піднімайте свою самооцінку.
7
Звичайно, щоб кардинально змінитися і полюбити себе, необхідно час і завзятість. Але якщо ви не зупинитеся на півдорозі, через деякий час ваше життя зміниться в кращу сторону.