Як зробити прес для винограду. виготовити прес для винограду своїми руками.

Для виготовлення з винограду натуральних соків в домашніх умовах використовується декілька способів його переробки. Віджатий зі свіжих плодів сік є цінним продуктом, він вживається в їжу безпосередньо або йде на приготування желе, вина, інших напоїв. Щоб витягти з плодів мінеральні солі, цукор, вітаміни та інші корисні речовини, потрібно пристрій для віджиму винограду.
Вам знадобиться
  • - дерев'яні бруски;
  • - валки;
  • - кріпильні деталі (болти і гайки);
  • - підшипники;
  • - металевий прут;
  • - інструменти для роботи з металом і деревиною.
Інструкція
1
Для подрібнення плодів винограду в домашніх умовах змайструєте вальцьову дробарку. Вона складається з дерев'яної рами, такого ж дерев'яного завантажувального ковша, двох дерев'яних вальців, закріплених в підшипниках на рамі, а також рукоятки для обертання.
2
Для рами приготуйте дерев'яні бруски завдовжки 600-700 мм, перерізом 100х40 мм. Ширина рами визначатиметься довжиною вальців. Оптимальний розмір становить близько 150-200 мм. Відстань між поперечними брусками зробіть рівним сумі довжин валків, додавши до нього ще 100 мм.
3
Валки преса зробіть рифленими. При цьому глибина рифів повинна бути не менше 20-30 мм. Рифи зробіть спрямованими гвинтоподібно по відношенню до осей валків, забезпечивши зрушення убік в межах 20 мм на кожні 100 мм валка.
4
Валки закріпіть в основний рамі на підшипниках. Обертання валків здійснюватиметься на осях з різною швидкістю. Для цього обертання передається від одного валка до іншої за допомогою шестерень різного діаметру. Розходження між шестернями повинно забезпечувати передавальне число 1: 2. Якщо діаметр шестерень буде рівним, зробіть валки різного діаметру, щоб забезпечити різну швидкість кругового обертання.
5
Над валками зміцните дерев'яний приймальний ківш пірамідальної форми, використовуваний для завантаження сировини. Встановіть ківш на поперечних рейках рами преса, встановивши мінімальний зазор між ковшем і валками. Обертання валків, подрібнюючих сировину, здійснюється вручну за допомогою рукоятки, прикріпленої до одного з валків.
6
У нижній частині преса, під валками, встановіть посудину для прийоми віджатого сировини (мезги). Зазор між валками зробіть керованим і встановлюйте його в залежності від величини плодів винограду. Середній зазор повинен складати 3-5 мм.
7
Для обробки винограду таким давильні пристроєм завантажте сировину в приймальний ківш, звідки воно буде надходити на валки. Обертаючи валки, ви подрібнюєте сировину в протерту масу і одночасно витягаєте з неї сік. При цьому шкірку з ягід не знімають, оскільки містяться в ній дубильні речовини надають соку специфічний запах плодів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=tHWsRMFHNH0