Як купити бінокль.

Мисливцям просто не обійтися без хорошого бінокля, однак вибрати такий непросто. Вибір бінокля - це заняття, що вимагає від покупця певних знань.
Інструкція
1
Бінокль слід вибирати з урахуванням його основних характеристик, до яких відносяться: діаметр об'єктива, кратність, ширина поля зору і властивості корпусу.
2
Перш за все, зверніть увагу на корпус. Він повинен бути досить міцним, забезпечуючи при цьому максимальний захист бінокля від вологи і хорошу водонепроникність. Лінзи повинні бути захищені від запотівання. При випадкових ударах і падіннях корпус не повинен розбиватися або тріскатися. З урахуванням вищесказаного оптимальним варіантом для покупки може бути обрезиненная модель, яка забезпечує необхідний захист корпусу і достатню герметичність.
3
Кратність бінокля характеризує його здатність збільшувати зображення розглянутих предметів. Оптимальною і ефективною можна вважати кратність від трьох до десяти. Цього буде цілком достатньо для отримання чіткого і ясного зображення. Хоча все залежить від мети використання.
4
Діаметр об'єктива визначає світлову силу (силу проникнення світла) в оптику бінокля. Тому, чим більше діаметр об'єктиву, тим світліше буде зображення в окулярі бінокля.
5
Ширина поля зору визначає область (в ширину), яку можна розглянути при видаленні рівному однієї тисячі метрів.
6
Вибір бінокля повністю залежить від того, для яких цілей він купується. Для спостереження за зоряним небом необхідно орієнтуватися на великий діаметр об'єктиву і велику кратність збільшення. Вкрай бажано, щоб бінокль мав адаптер для штатива, тому що при великій кратності без міцної підставки зображення починає вібрувати і дрожать.Для прогулянок на морських і річкових просторах слід підібрати герметичний і водонепроникний бінокль, який надійно захистить оптику від влагі.Заядлих мисливців та рибалок цілком задовольнить міцна обрезиненная модель, що має кратність від 4 до 7 і діаметр об'єктива 25-40 мм. Підійде така модель і для бувалих туристів. Необхідно врахувати, що в полюванні габарити бінокля відіграють особливу роль, і чим вони менше - тим краще.
7
При виборі бінокля слід звернути увагу, чи забезпечує він захист від запотівання лінз. Це дуже корисна якість при використанні бінокля в холодний сезон року з урахуванням можливості перенесення бінокля з теплого приміщення на холодне повітря і навпаки.