Як сушити посуд.

Від того способу, який ви виберете для сушіння посуду, залежить те, наскільки швидко вона висохне. Якщо часу на те, щоб витерти свіжовимите чашки і тарілки немає, досить грамотно розставити їх у сушарці або на столі, і до наступного прийому їжі посуд буде суха.
Вам знадобиться
  • Рушники, сушарка, стакан для столових приладів.
Інструкція
1
ТарелкіПо-можливості розташуйте тарілки в спеціальній сушарці вертикально. Це дозволить воді стекти, а посуді висохнути в максимально короткий термін. Якщо сушарки немає - розстеліть на столі чистий рушник і поставте тарілки гіркою, лицьовою стороною вниз. Якщо у вас на кухні багато місця, можете розставити тарілки по одній. Звичайно ж, так вони висохнуть набагато швидше.
2
ЧашкіЕслі ви використовуєте сушилку - ставте чашки обличчям вниз. Не рекомендується розташовувати одну на інший, це сповільнить висихання. Якщо сушарки немає - можна розташувати їх на рушник двома способами, у кожного з яких є свої переваги і недоліки. Якщо ви переверне чашки - в них не потрапить пил, але сохнути вони будуть дуже довго, тому що доступ повітрю буде перекритий. Якщо не станете переворачівать- висохнуть набагато швидше, але не дивуйтеся, виявивши порошинки, що пристали до вологій поверхні.
3
Столові прібориІспользуйте стакан для сушки столових приладів, якщо вам важливо заощадити місце на кухні. Столові прибори висохнуть швидше, якщо стакан стоїть на нерівній поверхні (наприклад, рифленому металевому покритті біля раковини), так як через отвори в днищі склянки вода стікатиме безперешкодно. Якщо на кухні багато місця - розкладіть столові прилади на сухому рушнику, добре вбирають воду. Вони висохнуть практично моментально.
Корисна порада
Як відомо, пил дуже легко сідає на будь-які вологі поверхні. Щоб ваша свіжовимите посуд не стала курній, накрийте її дуже тонким рушником або шматком матерії. Це не завадить доступу повітря, але допоможе захистити від пилу.