Як робити маркетингове дослідження ринку товарів.

Маркетингове дослідження ринку товарів є невід'ємною частиною будь-якої виробничої галузі. Цю дослідницьку діяльність підрозділяють на дві частини: аналіз існуючих видів товарів або продуктів і вивчення нових, потенційно восстребованних торгових марок.
Інструкція
1
Вивчення існуючих товарів почніть з аналізу ставлення споживачів до кожної конкретної торгової марки. Для цього проведіть опитування покупців в тих місцях, де цей товар купується, або здійсните анкетування іншими способами, наприклад, шляхом заповнення відповідей на питання на сайтах, СМС-опитування і т. Д.
2
В результаті ви визначите частку потенційних покупців, які визнають конкретну торговельну марку в якості першої в списку придбаних і впізнаваних. Ви також складете список торгових марок головних конкурентів. На підставі цих даних порівняйте співвідношення між показником популярності кожної товарної марки і частки ринку, яку вона займає, з середнім співвідношенням для даного ринку, т. К. Деякі бренди працюють активніше інших.
3
Далі вивчіть думку споживачів про ці продукти, т. Е. Проаналізуйте, наскільки даний товар відповідає потреби покупців. Використовуйте рейтингову систему для опитувальника, в ній покупці повинні вказати рівень якості і сервісу продуктів або послуг у порядку спадання. В анкеті також вкажіть джерело інформації, на який споживач посилається при виборі того чи іншого товару: виставки, реклама в ЗМІ, поради знайомих і т. Д. На підставі цих даних сформулюйте ступінь лояльності покупців до конкретної торгової марки. Крім прямих споживачів, залучіть до оцінки існуючих продуктів працівників торгівлі та сервісних служб.
4
Вивчення нових, потенційно затребуваних товарів починається на етапі генерації ідей по їх створенню. Важливою частиною аналізу проведених опитувань є вивчення скарг на існуючі продукти, причини відмови їх діяльності, проблеми з сервісним обслуговуванням і т. Д. Складайте рейтинг нових ідей для виробництва продукту на підставі даних про ступінь задоволення потреб покупців, потенційної ємності ринку, аналізу діяльності конкурентів і передбачуваних каналів збуту.
5
Заключною стадією створення нового продукту є пробний маркетинг. При цьому виді дослідження зразки продуктів надаються на випробування потенційним клієнтам, дилерам або беруть участь у виставках. На підставі аналізу даних опитування про відповідність споживчому попиту нового товару, а також після визначення ступеня лояльності до нового продукту, зробіть прогноз обьема продажів і прибутку.