Як вибрати жіночі колготки для свята.

На будь-якому святі, будь то дружня вечірка або новорічне торжество, кожна жінка прагне виглядати надзвичайно. Одна з головних деталей в святковому вбранні прекрасної леді, здатна виділити її з натовпу інших гостей заходу, - це колготки. Вони повинні бути красивими і міцними. Щоб жіночі колготки для свята не підвели свою господиню в самий невідповідний момент торжества, їх необхідно правильно вибрати.
Інструкція
1
При виборі жіночих колготок для свята зверніть увагу на їх шви. У дешевих виробах використовуються круглі шви. Вони, як правило, виступають назовні і натирають шкіру, а тому зовсім не підходять для рухливих ігор, конкурсів і танців, без яких не обходиться жоден святковий торжество. Віддайте перевагу жіночим колготкам з плоскими швами. Їх можна носити навіть під сильно облягаючими нарядами, під самими короткими міні-спідницями і брюками з тонкої напівпрозорої тканини.
2
Ні в якому разі не купуйте для свята колготки на розмір менше. Стрункості вашим ногам і фігурі вони не додадуть точно, а от покриються затяжками і порвуться дуже швидко.
3
При виборі колготок для свята пам'ятайте, що за кольором вони повинні добре поєднуватися з одягом, а головне, з взуттям. Допускається відмінність кольору сукні та колготок всього на один тон. Тілесні колготки відмінно підходять до будь-якого вбрання.
4
Для неформальних святкових торжеств і вечірок вам просто необхідні оригінальні колготки з найрізноманітнішими малюнками на фоні просвітчастої шкіри ніг. Такі колготки називаються фантазійними. Найчастіше на них зображені квіти, геометрично або абстрактні фігури, різні ієрогліфи, поздовжні і поперечні смуги, імітація шнурівки або мереживних підв'язок.
5
Якщо ви вирішили блищати на святі в фантазійних колготках, не забудьте при їх виборі врахувати особливості свого тіла. Темні колготки з вертикальними смужками, наприклад, здатні візуально подовжити ноги, а світлі колготки з поперечними смугами зроблять ваші ноги візуально повніше.
6
У поєднанні з чорними туфлями або черевиками дуже сексуально виглядають колготки в сіточку, особливо в крупноячеистой. А колготки класичного фасону темного або тілесного кольору, здатні додати святкового образу жінки витонченості та елегантності.