Як купити акумулятор автомобіля.

Після досить тривалого терміну роботи акумуляторна батарея автомобіля перестає працювати в тому ж режимі. Тому багато автовласників хочуть придбати новий акумулятор свого авто. В даний час це дуже актуально.
Інструкція
1
Врахуйте перед покупкою той факт, що акумулятори бувають різних видів. Є необслуговувані, малообслуговувані і обслуговуються моделі. Необслуговувані моделі служать для роботи автомобіля в ідеальних умовах, тому не варто їх купувати. Обслуговувані мають властивість робити заміну всіх або деяких блоків пластин. Найчастіше, попадаються малообслуговувані акумуляторні батареї. Вони володіють отворами, які знаходяться на кришці, і заливними пробками. Цей тип АКБ дозволяє автовласникові піднімати щільність електроліту за рахунок доливання в вищезгадані отвори дистильованої води. При виборі автомобільного акумулятора, відвідайте саме ту точку продажу, яка знаходиться на ринку багато часу і завоювала авторитет серед покупців. Неодмінно візьміть гарантійний талон і адреси центрів обслуговування при покупці.
2
Зверніть свою увагу на виробника акумуляторної батареї. Найкращими АКБ нині вважаються Varta (2850 - 3200 тис. Р.), Bosh (4050 - 4450 т. Р.), Medalist (2650 - 3050 т. Р.), American (4150 - 4700 т. Р.) , Baren (5000 - 6000 т.р.). Також перевірте документацію свого транспортного засобу, щоб підібрати підходящий для нього акумулятор, так як виробник не може рекомендувати поганий вигляд батареї. За відповідності АКБ потрібним параметрам, прилад прослужить вам досить довго за умови мінімальних витрат. Головними критеріями при покупці акумулятора є пусковий струм і ємність.
3
Огляньте уважно акумуляторну батарею перед покупкою. Зробіть це обов'язково, так як на ринку є безліч підробок. На теперішньому акумуляторі зазначений виробник і дата виготовлення. Також кожна модель акумуляторної батареї повинна володіти технічним паспортом.
Корисна порада
При перевірці якості АКБ уважно перевірте цілісність корпусу і якість пробок.