Як зробити модем.

Для усунення несправностей в роботі будь-якого модему необхідно знати основні принципи їх роботи. Здебільшого проблеми з їх використанням вирішуються програмним методом, проте, якщо виникають механічні поломки, найкраще звернутися до фахівців.
Вам знадобиться
  • - підключення до інтернету.
Інструкція
1
При виникненні несправності в роботі модему в першу чергу перевірте з'єднання пристрою з комп'ютером. Потім перевірте правильність введення даних для використовуваного вами мережевого підключення. При наявності у вас альтернативного доступу до інтернету ви також можете подивитися потрібні налаштування на офіційному сайті провайдера, а також зв'яжіться з працівниками служби технічної підтримки для отримання інформації. Також попередньо переконайтеся в тому, що несправність не є спричинена проведеними ремонтними роботами.
2
Переконайтеся в наявності встановленого драйвера на вашому комп'ютері. Зверніть увагу, що він повинен відповідати моделі вашого обладнання. Зайдіть у властивості меню «Мій комп'ютер» і у вікні перейдіть на вкладку «Обладнання».
3
Знайдіть в меню «Модеми» ваш пристрій і перевірте наявність драйвера. У разі його відсутності встановіть необхідне програмне забезпечення, яке йде в комплекті при купівлі на спеціальних дисках. Якщо у вас USB-модем, програмне забезпечення повинне встановлюватися самостійно.
4
Переінсталюйте драйвер пристрою через меню панелі управління «Установка та видалення програм». Зверніть увагу в даному випадку, що найкраще встановлювати останні версії програмного забезпечення для коректної роботи модемів. Деякі драйвера встановлені разом з програмним забезпеченням до материнської плати. Після перезавантаження комп'ютер повторно переустановите драйвер на модем.
5
У разі виникнення в модемі поломки іншого характеру, зверніться за обміном товару або гарантійним ремонтом, або, якщо термін закінчився, до фахівців сервісних центрів. Ви також можете самостійно відремонтувати даний пристрій, попередньо завантаживши сервісну інструкцію і озброївшись необхідними інструментами.
6
Зверніть увагу, що ремонт модемів достатньо непросто зробити в домашніх умовах, виконуйте його тільки в разі наявності у вас навичок роботи з подібною технікою.
Зверніть увагу
Поломка модему часто буває пов'язана з вірусами.
Корисна порада
Періодично виконуйте оновлення драйверів.