Як заглушити gps сигнал. Як заглушити сигнал gps форум.

GPS-навігатори працюють за допомогою сигналу, який цілком можливо заглушити декількома способами. Зверніть увагу також на багатофункціональні пристрої, що працюють і з іншими видами сигналів.
Вам знадобиться
  • - пристрій придушення сигналу навігатора.
Інструкція
1
У разі якщо вам треба заглушити сигнал вашого навігатора, скористайтеся спеціальним портативним пристроєм, який поширюється на пристрої, що знаходяться в певному радіусі дії. Такі прилади також можна використовувати для заглушки сигналу телевізора, радіо, мобільного телефону і так далі.
2
Найкраще, звичайно ж, купувати пристрої окремо, але також у продажу є багатофункціональні моделі. У більшості своїй подавители сигналу GPS-навігатора представляють із себе невеликий пристрій, часом трохи більше телефону. У нього вбудована спеціальна зовнішня антена (або декілька антен залежно від моделі і функціональності).
3
Придбайте даний прилад на радіоринках вашого міста, магазинах продажу електротоварів, в інтернет-магазинах і так далі. У разі якщо у вас є навички збірки таких пристроїв, ви можете зробити його самостійно, попередньо знайшовши потрібні схеми для розробки на тематичних форумах.
4
У випадку якщо ви не можете придбати даний прилад у вашому населеному пункті, замовте його виготовлення на різних форумах вашого міста. Також спробуйте звернутися за замовленням товару в різні сервісні центри та магазини електроніки вашого міста. При виборі приладу придушення сигналу керуйтеся призначенням і необхідним додатковим функціоналом, а також радіусом дії.
Корисна порада
Не забувайте періодично заряджати акумулятори пристрою.
Заглушити сигнал телевізора або радіо досить легко, особливо, при наявності у вас спеціального обладнання чи навичок для його самостійної збірки. Однак цим приладом не рекомендується користуватися без особливих причин.
Вам знадобиться
  • - пристрій для придушення сигналу.
Інструкція
1
Для того щоб заглушити будь-якої сигнал, придбайте спеціальний пристрій, який виконує дану дію для приладів, що знаходяться на певній відстані. Такі можна знайти в інтернет-магазинах, точках продажів радіотехніки вашого міста і так далі.
2
Також ви можете зібрати даний пристрій самостійно за умови наявності у вас досвіду роботи з радіоелектронікою. Також хороший варіант - замовити виготовлення даного приладу на міському форумі, цілком може бути, що серед жителів вашого населеного пункту знайдуться люди, готові взятися за цю роботу.
3
Увімкніть пристрій і, якщо у вашій моделі є така функція, вкажіть радіус її дії. Включіть її, і всі сигнали на заданій відстані зіб'ються і перестануть уловлюватися антенами пристроїв.
4
У разі якщо вам необхідно заглушити сигнали інших пристроїв, уточнюйте поширення дії купованого вами обладнання на них. Якщо раптом ви захочете самостійно зібрати подібний прилад, заздалегідь скачайте з інтернету схеми і почитайте інформацію щодо даної теми на тематичних сайтах і форумах.
5
Не зайвим також буде знайти сервісний мануал подібного пристрою в інтернеті для того, щоб передбачити деякі особливості. Самостійно даний прилад збирати не рекомендується у разі, якщо у вас недостатньо знань у даній області. У будь-якому випадку кращим варіантом буде замовлення пріора в інтернет-магазинах.
Корисна порада
Купуйте подавители сигналів для різних пристроїв окремо.