Як збільшити глибину.

Глибиною кольору малюнка умовно можна назвати кількість квітів, яке відображено на даному зображенні. Цей параметр можна як збільшити, так і зменшити, залежно від ваших побажань і потреб.
Інструкція
1
Скачайте і встановіть на ваш комп'ютер програму для роботи з фотографіями та іншими графічними зображеннями, щоб змінити глибину кольору. Як вже говорилося раніше, глибину кольору можна змінити в обох напрямках, тобто збільшити і зменшити. Важливо розуміти сам механізм цього процесу.
2
Якщо ви хочете збільшити глибину кольору, то ви повинні збільшити загальну кількість кольорів зображення. Тобто, наприклад, якщо ви працюєте з чорно-білим зображенням, на якому глибина кольору зведена до мінімуму (складається тільки з чистого чорно і білого кольорів без додаткових відтінків), то потрібно збільшити дана кількість хоча б до 4. У цьому випадку картинка придбає додаткові відтінки, за рахунок чого і збільшиться глибина кольору.
3
Скористайтеся найпопулярнішим на сьогоднішній день графічним редактором Adobe Photoshop. Він володіє широким спектром можливостей роботи з зображенням, включаючи таку функцію, як зміна глибини кольору. Запустіть програму. Завантажте в неї малюнок. Зайдіть у властивості зображення, виберіть пункт «Глибина кольору».
4
Врахуйте, що, збільшуючи глибину кольору, ви автоматично збільшуєте і розмір зображення. Чим більше відтінків буде присутній на малюнку, тим більше буде розмір файлу. Якщо вам потрібно оптимізувати картинку для якого-небудь інтернет-сайту, яка призначена для його оформлення, не варто занадто збільшувати кількість квітів. Якщо картинка повнокольоровий, то оптимальним числом відтінків буде 256 тис. В іншому випадку, якщо це всього лише фон, можна обійтися набагато меншою кількістю. Погодьтеся, навіщо звичайному бірюзового фону надавати глибину, включаючи до його складу відтінки сірого? Виберіть у меню підходяще кількість відтінків, подивіться на зображення. Якщо цього достатньо, збережіть зміни.