Як реанімувати акумулятор телефону.

З плином часу акумулятор мобільного телефону зношується. Це прямим чином відбивається на його роботі. Повністю зарядити акумулятор стає неможливо, та й заряд тримається значно менше. Цю проблему можна вирішити кількома способами: купити новий акумулятор і спробувати реанімувати старий.
Інструкція
1
Підніміть напругу, щоб реанімувати акумулятор телефону. Підключіть до акумулятора навантаження і вольтметр. Підключення має бути згідно схемі паралельного з'єднання. Підніміть навантаження до значення, що не перевищує 1В. Слідкуйте за температурою і напругою на акумуляторі. Температура не повинна перевищити 50 ° С, а напруга не повинна впасти нижче позначки 0,9В. Як тільки температуру дійде до позначеної точки, відключіть напругу і почекайте, поки акумулятор не охолоне до кімнатної температури. Після розрядки до потрібного значення в елементі повинна відбутися нормалізація процесів. На це піде близько 10-15 хвилин.
2
Візьміть амперметр. Він вам знадобиться для контролювання сили струму, що надходить на акумулятор. Підключіть його послідовно. Сама ланцюг повинна складатися з паралельно підключених вольтметра, джерела живлення і акумулятор. На акумулятор телефону встановіть термодатчик, щоб контролювати температуру на елементі. Щоб отримати найбільш точні свідчення, можна застосувати термопасту.
3
На регуляторі напруги встановіть мінімальне значення. Потім плавно його піднімайте. Слідкуйте за показаннями амперметра. Сила струму повинна становити приблизно 1/10 частину ємності акумулятора. Тобто якщо акумулятор має ємність 1200 мА, то сила струму в поточний момент повинна складати 120 мА.
4
У міру зниження сили струму підвищуйте напругу. Щоб відновити акумулятор телефону. спочатку потрібно підвищувати напругу раз в 5 хвилин. Після години підвищуйте напругу щогодини. Після того як воно досягне позначки 1,5 В, припиніть маніпуляції і поставте акумулятор на зарядку. Дочекайтеся, поки батарея повністю не зарядиться. Бажано призвести ці операції не менше 2-3 разів.
5
Перевірте акумулятор мобільного телефону. Якщо вищеописані дії не дали бажаних результатів, придбайте новий акумулятор.