Як розкодувати тюнер.

Раскодирование супутникових каналів за допомогою меню тюнера вже давно неактуально і небезпечно для вас - нелегальні методи перегляду каналів зараз досить легко впізнаються провайдерами телебачення і, в кращому випадку, присікаються, а в гіршому - можуть спричинити за собою серйозні неприємності. Однак, якщо ви хочете ризикнути, вас ніхто не утримує.
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет;
  • - пульт ДУ;
  • - коди каналів;
  • - тюнер.
Інструкція
1
Виконайте пошук ключів для доступу до перегляду певних каналів, які ви хочете розблокувати в своєму тюнері. Звертайте увагу на актуальність інформації, з часом дані можуть змінюватися. Кращим варіантом в даному випадку буде реєстрація на спеціальному тематичному форумі з гарною відвідуваністю, де ви можете не тільки отримати доступ до ключів, а й дізнатися про особливості роботи тієї чи іншої моделі супутникового обладнання.
2
Скачайте програму прошивки для вашої моделі тюнера, яка передбачає після її установки поява спеціального емулятора, призначеного для введення ключів з пульта дистанційного керування. Також в обов'язковому порядку враховуйте особливості процесу перепрошивки вашого обладнання, оскільки вони можуть відрізнятися в залежності від виробника.
3
Скопіюйте завантажені розархівовані файли на знімний USB-накопичувач, після чого в обов'язковому порядку перевірте його на наявність вірусів. Вставте його в ваш тюнер і запустіть оновлення програмного забезпечення з сервісного меню.
4
Зверніть увагу, що в деяких моделях потрібно відключення додаткових пристроїв від тюнера, завжди уважно читайте інструкцію на сторінці завантаженні або в файлі Read Me.txt, що йде в архіві програми. Дочекайтеся закінчення процесу перепрошивки пристрою і його подальшої перезавантаження.
5
Увімкніть тюнер і зайдіть в програму-емулятор, що з'явилася після перепрошивки. Введіть ключі тих каналів, які хочете розкодувати. Зверніть увагу, що завжди краще користуватися законними способами отримання доступу до перегляду каналів. Оплатіть рахунок за користування послугами і не користуйтеся ніякими емуляторами і ключами. Також зверніть увагу на тюнери з підтримкою функції шаринга.