Як налаштувати конвертор.

Якщо потрібно переформатувати яке-небудь відео, конвертор - річ просто незамінна. Поліпшити якість, зменшити розмір, підігнати під можливості програвача. Усе це під силу такий відносно простий у використанні програмою.
Інструкція
1
Скачайте з інтернету конвертор відео. Найпопулярнішими є версії від Nero і Genius. Вони досить прості в експлуатації і володіють дуже широким спектром можливостей. Запустіть програму установки програми. Погодьтеся до вимог ліцензійної угоди.
2
Оберіть директорію. Якщо вам не потрібні розширені можливості, виберіть пункт «Стандартна комплектація». Це означає, що деякі компоненти програми встановлені не будуть, оскільки в них немає особливої потреби. Дочекайтеся закінчення установки. Перезавантажте ваш персональний комп'ютер.
3
Знайдіть іконку програми на робочому столі. Якщо вона не була там створена автоматично, перейдіть в директорію, яку ви обрали в якості місця установки. Двічі клікніть по ярлику, щоб запустити, а потім налаштувати конвертор. За допомогою цієї програми можна не тільки змінювати формат, а й переглядати відео.
4
На панелі інструментів перейдіть у вкладку «Вид». Додайте на робоче поле програми «Активний монітор». Він буде розміщений в правому верхньому куті вікна програми. Під час конвертації відео ви тепер зможете його переглядати.
5
Встановіть формат, який найчастіше будете використовувати. Внизу вікна програми знайдіть два рядки. В одній значиться адреса папки, куди буде зберігатися конвертоване відео, в іншій - формат, в який відбуватиметься конвертація. Розгорніть список доступних форматів. Він впорядкований і чітко згрупований.
6
Виберіть потрібний формат, один раз клікніть по ньому лівою кнопкою миші. Після цього ви побачите, як він значиться рядку, як використовуваний. У міру необхідності ви зможете завжди його змінити. Завантажте кілька файлів у відео-конвертор. Це можна зробити через папку відкрити або просто перетягнути потрібні файли у вікно програми. Запустіть конвертування. Якщо зміна поточного формату відео на необхідний неможливо, підберіть інший, який би також задовольняв вашим вимогам.