Як приклеїти шлейф. клеїти шлейф до матриці.

Шлейф є важливою і навіть незамінною складовою багатьох механізмів. У комп'ютерах шлейфи служать для підключення вінчестерів, оптичних дисководів і інших вузлів до материнської плати. Без шлейфа не працюватиме мобільний телефон, бо той з'єднує його рухомі частини і служить для передачі сигналу з однієї частини мобільного в іншу.
Інструкція
1
Щоб приклеїти шлейф до матриці, повністю відокремте порушений шлейф. Потім змийте ацетоном залишки струмопровідного клею, яким спочатку той був приклеєний. Рясно нанесіть флюс на плату і шлейф і лудіте паяльником, використовуючи маленьке мініволновое жало. Воно збере на своїй поверхні зайвий припій, і не буде замкнутих контактів. Змийте весь флюс. На позолочених Контактика повинні залишитися невеликі напливи припою.
2
Робіть це акуратно, щоб отримати напливи рівномірної величини. Нанесіть трохи того ж флюсу, з'єднайте контакти на платі і шлейфі, рівномірно прогрійте термовоздушкой. Припій буде плавитися, шлейф попливе і під впливом поверхневого припойними натягу сам знайде своє місце. При цьому він розм'якшується і приймає ідеальну плоску контактну поверхню.
3
Скористайтеся токопроводящим клеєм, щоб приклеїти шлейф до доріжок. Придбати такий клей можна в будь-якому спеціалізованому магазині радіоелектроніки або автомобільних магазинах.
4
Залийте доріжки герметиком - результат практично такий же, як і з клеєм, але в цьому випадку не можна обіцяти такий же довговічності, як у випадку зі спеціальними струмопровідними клеять речовинами.
5
Притисніть рідної шлейф за допомогою гумки від інших індикаторів. Якщо є іграшка «Ну постривай», скористайтеся ним - там ці гумки великі і дуже виручають в таких ситуаціях. Ще можна приклеїти до індикатора жили від проводу, а їх у свою чергу приклеїти до відновлених доріжках самого шлейфа.
6
Якщо відійшов шлейф на калькуляторі, приклейте його, просто наклавши його на контакти і пропрасувавши праскою через папір. Але краще потренуватися на копійчаному калькуляторі, щоб «набити руку» і не зіпсувати все. Такий спосіб більше підійде для ремонту дрібної офісної техніки, а не комп'ютерів і подібних механізмів.