Як зробити бездротову клавіатуру.

Зробити бездротову клавіатуру з дротового можливо різними способами, однак, це зажадає від вас величезного терпіння, великої зацікавленості в процесі і навичок програмування радіосигналу. У разі якщо вам дійсно потрібна бездротова клавіатура в робочому стані, найкраще скористайтеся перевстановлення пристрою прийому-передачі сигналу з непотрібною бездротової моделі пристрою.
Вам знадобиться
  • - додаткова бездротова клавіатура;
  • - ІЧ-приймач і передавач;
  • - радіоприймач і передавач;
  • - підключення до інтернету;
  • - схема вашої клавіатури.
Інструкція
1
Відріжте провід клавіатури, після чого зробіть спеціальний пристрій, приєднуватися до неї в місці зрізу, це буде передавач радіосигналу. Ви можете зробити його самостійно в тому випадку, якщо у вас є навички роботи з радіотехнікою. Зробіть також радіоприймач, який буде під'єднуватися до роз'єму вашого комп'ютера.
2
Зверніть увагу, що все це зажадає від вас навичок програмування радіохвиль, тому задумайтесь за відсутності таких про альтернативні методи переробки клавіатури в бездротове пристрій. Даний спосіб також має і свої плюси - не вимагається прямого контакту клавіатури з адаптером, її можна встановити на досить віддалене відстань від радіоприймача і так далі. Тут також варто передбачити установку батарейного відсіку для живлення клавіатури, для цього скористайтеся схемою моделі вашої клавіатури для пошуку відповідного варіанту підключення.
3
Зробіть вашу клавіатуру бездротової за допомогою передачі даних з використанням інфрачервоного приймача. Це набагато простіше, так як не потрібно програмувати хвилі, однак, мінус в тому, що клавіатура повинна розташовуватися на досить близькій відстані до адаптера. Також з'єднання повинно відбуватися безпосередньо.
4
Скористайтеся найпростішим способом - купіть бездротову клавіатуру, вставте її адаптер в роз'єм вашого комп'ютера і розберіть пристрій введення. Вийміть з неї передавач і заодно повторіть схему підключення батарейного відсіку.
5
Краще всього використовувати схожу з вашої модель клавіатури, оскільки в даному випадку буде менше проблем з підключенням адаптера і джерела живлення. Програмувати тут вам також нічого не доведеться, також розташувати клавіатуру можливо будь-яким зручним для вас чином в залежності від радіуса сигналу та рівня заряду акумуляторів.
Корисна порада
Користуйтеся частинами вже готових бездротових пристроїв, що працюють на радіосигналі.