Як збільшити потужність динаміків.

Зверніть увагу, що абсолютно однакові комп'ютерні акустичні системи, підключені до різних комп'ютерів, можуть видавати різну граничну гучність. Щоб підвищити верхню межу потужності колонок, потрібно змінити настройки звукової карти.
Інструкція
1
Перевірте основний індикатор гучності. Він розташований на панелі задач поряд з годинником. Його іконка виглядає як мініатюрний динамік. Клацніть по ній один раз лівою кнопкою миші. З'явиться маленьке вікно з бігунком, що відповідає за рівень гучності. Щоб збільшити потужність динаміків, встановіть бігунок в крайнє верхнє положення. Якщо вас не влаштовує поточний рівень гучності, зробіть наступне.
2
Перейдіть в меню кнопки «Пуск», виберіть пункт «Панель управління». Знайдіть іконку «Звуки і аудіопристрої». Двічі клікніть по ній лівою кнопкою мишки. З'явиться вікно. У ньому зайдіть у вкладку «Звук». Встановіть бігунок в крайнє положення, щоб збільшити потужність динаміків ваших колонок.
3
Перевірте максимальний рівень звуку. Можете також скористатися еквалайзером - спеціальним програмним забезпеченням, яке йде в комплекті з вашою звуковою картою. Виставте потрібний режим. Якщо і після цього звук не став значно голосніше, то можливо, справа в прослуховується записи.
4
Прослухайте запис на іншому комп'ютері з іншого акустичною системою. Буває так, що у самої записи дуже низький рівень гучності. В цьому випадку, навіть якщо ви будете розганяти ваші динаміки до позамежної потужності, від цього гучність записи все одно буде невисока. Щоб це виправити, потрібно застосовувати спеціальне програмне забезпечення, щоб підняти рівень гучності безпосередньо у самого запису.
5
Будьте обережні. Якщо при максимальному рівні гучності при прослуховуванні розглянутій вище записи ваша акустична система звучала тихо, це зовсім не означає, що вона звучатиме так же при програванні іншого треку. Приберіть гучність і тільки після цього ставте інший запис, щоб оберегти ваші колонки від передчасного критичного зносу.