Як зробити інтернет на мобільному швидше. Як зробити швидкість інтернету швидше.

Більшість стільникових телефонів і смартфонів, що використовуються в даний час, підтримують таку функцію, як мобільний інтернет. З її допомогою ви можете переглядати веб-сторінки - як адаптовані для перегляду на мобільному телефоні, так і прості. Для збільшення швидкості завантаження сторінок, а також для зменшення об'єму трафіку, ви можете використовувати один з декількох способів.
Інструкція
1
Найбільш простим способом є налаштування браузера, який є на вашому телефоні за замовчуванням. Основу ваги сторінки при її завантаженні, як правило, займають картинки, а також flash і java елементи. Вимкніть їх завантаження в настройках браузера, після чого вага сторінки зменшиться практично наполовину, відповідно зменшиться і час її завантаження для відображення на вашому телефоні.
2
Ви також можете використовувати браузер Opera Mini. Безсумнівним плюсом цього додатка є можливість переглядати будь-які інтернет-сторінки, крім сторінок, що містять музику та відео, призначені для прослуховування або перегляду в режимі онлайн. До плюсів також можна віднести підтримку практично всіх існуючих на даний момент телефонів і смартфонів. При його використанні веб-сторінки спочатку проходять через проксі-сервер opera.com, де вони стискаються, втрачаючи у вазі до дев'яноста відсотків, і тільки після цього перенаправляється на ваш стільниковий. За рахунок цього заощаджується трафік і зменшується час завантаження. Для використання цього браузера вам буде потрібно зробити ряд дій.
3
Для завантаження веб-браузера перейдіть за адресою opera.com. Після цього натисніть в меню «Браузери» і зі списку виберіть «Opera для телефонів». Після цього натисніть на кнопку "Завантаження Opera для телефонів і планшетів». У вікні, натисніть на «Виберіть версію» у розділі «Установка за допомогою ПК». Зі списку виберіть версію Opera, потрібну для вашого телефону. У випадку якщо ви сумніваєтеся або точно не знаєте, яка модель вам потрібна, зверніться в технічну підтримку браузера. Скачайте файл, посилання на який з'явиться після вибору версії Opera. Даний спосіб є найбільш зручним, так як ви зможете уникнути витрат на трафік, який могли б витратити для серфінгу по сайту, а також для завантаження програми.
4
Підключіть телефон до комп'ютера. Ви можете зробити це за допомогою дата-кабелю, інфрачервоного порту або bluetooth-з'єднання. Найбільш простий і швидкої є синхронізація за допомогою bluetooth, тому розглянемо використання саме цього способу. Активуйте bluetooth-з'єднання на мобільному телефоні і включіть видимість пристрою, після чого запустіть пошук пристроїв на комп'ютері. Виберіть викачане додаток, після чого відправте його на телефон і дочекайтеся закінчення передачі. У випадку якщо ви завантажили jar і jad файли, то ви зможете використовувати додаток відразу після завершення передачі, в іншому випадку буде потрібно встановити його на мобільний телефон.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=IxBOHpdBzXc