Як видалити пропозицію дружби. Як зрозуміти що в однокласниках відхилили мою пропозицію в дружбі.

Сьогодні про соціальні мережі не знає тільки ледачий чоловік. Часто буває, що в «друзі» додаються зовсім невідомі вам люди. Щоб не було зайвого спаму на сторінці, потрібно видаляти непотрібні пропозиції дружби.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - підключення до інтернету.
Інструкція
1
Щоб видалити пропозицію дружби в «Моєму Світі», зайдіть до себе на сторінку. Клікніть на «пропозиції дружби». Натисніть кнопку «відмовитися». Все. Друг не буде доданий на вашу сторінку.
2
Якщо хочете відхилити пропозицію дружби від напрашивающегося до вас спамера «ВКонтакте», перейдіть на вкладку «мої друзі». Там ви побачите 3 сторінки: «всі друзі», «друзі онлайн» і «заявки в друзі». Перейдіть за останньою посиланню і натисніть на кнопку «відхилити». Якщо ви до цього посилали заявку іншій людині, але потім передумали, то натисніть на "вихідні заявки в друзі» - «скасувати заявку і відписатися».
3
Якщо не хочете приймати заявку в друзі в соціальній мережі «Фейсбук», натисніть на значок із зображенням людей, що означає запити на додавання в друзі. Слідом натисніть на кнопку «не зараз». Таким чином, ви відхиліть пропозицію дружби.
4
В «Однокласниках» пропозицію дружби можна, якщо перейти на посилання «оповіщення». Якщо вам запропонували дружбу, і ви не хочете спілкуватися з цією людиною, то натисніть на кнопку «ігнорувати». Заявка в друзі не прийнята.
5
Не додавайте до себе на сторінку людей, яких ви не знаєте. Вони можуть виявитися спамерами і роботами, і ваша сторінка швидко загрузне в численних проголошених на зустрічі, в групи і пропозиціями купити черговий непотрібний вам товар. Якщо вас зацікавив цей аккаунт, то зверніться до нього з питанням. Ви не отримали відповідь на своє питання, а запрошення так і висить? Сміливо відхиляйте його. З високою часткою впевненості можна сказати, що це несправжній аккаунт.