Як змінити дані в реєстрації.

Якщо ви вкажете неправильні дані при реєстрації в якомусь сервісі, ви в будь-який момент зможете відредагувати особисті відомості після авторизації на веб-сайті. Практично всі сайти в інтернеті, які передбачають реєстрацію користувачів, дозволяють їм змінити інформацію про себе.
Інструкція
1
Редагувати особисті дані ви зможете, якщо ввійдете на сайт під своїм ім'ям. Для цього вам необхідно ввести в спеціальну форму веб-ресурсу свій логін і пароль, які ви вказали при реєстрації на сервісі.
2
Після успішної авторизації в сервісі, знайдіть на головній сторінці відповідне посилання, яка позначена як «Особистий кабінет» або ж «Профіль користувача». Ви повинні перейти по ній. Перед вами відкриється сторінка, яка відображає всі відомості, які були вказані при реєстрації.
3
Опинившись в своєму особистому кабінеті, відкоригуйте деякі параметри облікового запису. Відшукайте в особистому кабінеті пункт «Редагувати профіль».
4
Клацніть по ній лівою кнопкою мишки. У полі, що з'явилося ви зможете написати нову адресу поштової скриньки, змінити контактні дані, свій нік і парольне слово для входу в аккаунт.
5
Спробуйте, наприклад, якщо ви хочете змінити пароль для облікового запису, вам необхідно скористатися кнопкою «Змінити пароль». Якщо плануєте поміняти старий емейл на новий, вам треба перейти по запропонованому посиланню «Змінити e-mail». Тут же ви можете поміняти і інші параметри.
6
Зверніть увагу, що деякі веб-ресурси ще можуть передбачати складання підпису та аватара. Такі настройки теж можна змінити, розташовуючись в особистому кабінеті. Після внесених поправок, не забудьте зберегти зміни.
Корисна порада
Деякі ресурси передбачають поділ даних про користувача в облікового запису. Можна сказати, що одні зміни можуть бути здійснені в одному відділі. У той час як зміна електронної адреси може бути виконана вже в іншому. Але в будь-якому випадку, всі написані вами відомості при реєстрації виотредактіруете в особистому кабінеті. Потрібно відзначити те, що не можна змінити тільки ім'я користувача, яке застосовується для авторизації на веб-ресурсі.