Як відправити велику електронного листа. розмір вкладення в ел. лист.

Більшість поштових скриньок мають обмеження за розміром вихідних і вхідних листів. Максимальний розмір листа варіюється від десяти до тридцяти мегабайт. Для відправки файлу більшого розміру ви можете скористатися іншим способом.
Інструкція
1
Використовуйте файлообмінники. Такі ресурси ідеально підходять для зберігання в онлайн-доступі файлів будь-якого розміру. Деякі з них дозволяють встановити пароль, який запобігатиме скачування файлу третіми особами.
2
Підготуйте файли, що підлягають відправці, для завантаження на файлообмінник, заархівувавши їх. Для цього виділіть потрібні файли та натисніть на будь-який з них правою кнопкою мишки. Виберіть у спадному меню "Додати до архіву». Після цього перед вами відкриється меню архіватора. Виберіть максимальний метод стиснення, а також встановіть пароль і шифрування імен файлів (якщо необхідно). Вибирайте якомога більш складний пароль, це дозволить максимально убезпечити архів від розтину сторонніми. Після цього натисніть на кнопку «ОК» і дочекайтеся завершення процесу архівації.
3
Перейдіть на головну сторінку сайту ifolder.ru (або будь-якого аналогічного), після чого в меню, що відповідає за завантаження файлу, натисніть на посилання «Завантажити файл». Виберіть створений архів і натисніть на кнопку «Завантажити». Слідкуйте за індикатором завантаження і не закривайте вкладку з даною операцією до появи на сторінці написи про те, що завантаження було успішно завершена. Після цього ви зможете встановити додатковий пароль для скачування. Створіть його, після чого скопіюйте повне посилання для скачування і відправте її в тексті листа.
4
Для відправки відеофайлу великого розміру, який не є приватним, ви можете використовувати сервіси для перегляду відео в режимі онлайн. Найбільш популярним є youtube.com. Для завантаження файлу вам потрібно реєстрація, причому крім варіанту створення нового аккаунта ви також можете використовувати діючий акаунт gmail. Здійсніть дії, необхідні для реєстрації і завантажте відео на сервіс. Скопіюйте посилання для перегляду і вставте її в тіло листа, після чого відправте його адресату.