Як зарядити Nokia від комп'ютера. Як зарядити нокиа з 2 через usb.

Іноді з'являється необхідність у зарядці телефонів або смартфонів Nokia, які забезпечені usb-роз'ємами, від комп'ютера. Якщо ви власник такого телефону, зарядити його тепер не проблема, т.к. він може бути запитан навіть від портативного пристрою.
Вам знадобиться
  • - смартфон або телефон Nokia з usb-роз'ємом;
  • - ПК або портативний комп'ютер;
  • - з'єднувальний кабель.
Інструкція
1
Якщо говорити в цілому про зарядку телефонного апарату від комп'ютера, варто відзначити, що даний спосіб є, швидше за все, рідко використовуваним. Набагато зручніше користуватися звичними усіма зарядними пристроями (витрата електроенергії буде менше). Але в екстрених випадках, коли немає можливості зарядити телефон стандартним способом, така альтернатива доведеться до речі.
2
Але пристрої компанії Nokia мають деякі нюанси. Наприклад, зарядка за допомогою USB не працює на деяких моделях. Виявляється, вся проблема криється в правильному підключенні телефону і вибору відповідного режиму. У поспіху, при підключенні пристрою до комп'ютера, можна скинути вибір режимів, що призводить до відмови від заряду батареї. Тому не ігноруйте меню «Вибір дії».
3
з'єднайте 2 пристрої один до одного, скориставшись usb-кабелем. З одного боку проводу перебуватиме стандартний usb-роз'єм, з іншого ж - mini-usb. Увімкніть комп'ютер, це може бути і персональний комп'ютер, і ноутбук, і навіть нетбук.
4
На екрані телефонного апарату з'явиться меню, яке складається з декількох пунктів режимів запуску телефону. При виборі будь-якого режиму зарядка акумуляторної батареї телефону почнеться автоматично. Найчастіше користувачі натискають на «Скидання» і заряджання не розпочалося.
5
Рекомендується вибрати пункт «Накопичувач» або PC Suite. При виборі першого режиму ви можете скопіювати всі необхідні файли на комп'ютер або навпаки закачати на карту пам'яті телефону. При виборі другого режиму є можливість зробити резервну копію даних і зберегти її на жорсткому диску вашого комп'ютерного пристрою.
6
По завершенню зарядки батареї телефону протягом енергії припиниться - індикатор стану заряду зупиниться на максимальному значенні.