Як пов'язати просту іграшку для малюка.

Маючи навіть невеликий досвід в'язання, ви зможете легко зв'язати забавну і просту іграшку для своєї дитини. Використовуючи основну викрійку, можна зв'язати невеликий домашній зоопарк.
Вам знадобиться
  • - звичайні спиці або спиці для кругового в'язання № 3;
  • - гачок - № 2,5-3;
  • - пряжа - 100-150г;
  • - синтепон;
  • - товста голка для зшивання деталей
Інструкція
1
Зв'язати іграшку, наприклад, ведмедика можна кількома способамі.Первий способ.Свяжіте спицями лицьовій гладдю два прямокутника розміром 10х15 см і чотири маленьких прямокутника розміром 5х6 см. Крючком зв'яжіть два гуртка діаметром 4 см візерунком стовпчики без накиду.
2
Для розрахунку кількості петель зв'яжіть пробний зразок, приблизно 4х4 см. Припустимо, що кількість петель в 1 см дорівнює двом, тоді для великого прямокутника на спиці треба набрати 20 петель. Круглі деталі гачком в'яжуться наступним чином. Зв'яжіть 4 повітряні петлі, з'єднайте їх в колечко. В'яжіть по колу стовпчиками без накиду з рівномірним додатком в кожному ряду стовпчиків.
3
Утворені деталі отпарьте праскою, не торкаючись в'язаного вироби підошвою праски.
4
Сшейте великі прямокутники один з одним товстої голкою швом «за край», склавши деталі лицем до лиця, залишивши невеликий отвір. Виверніть виріб, наповніть деталь синтепоном. Акуратно зашейте отвір.
5
Маленькі прямокутники складіть навпіл, зшийте, виверніть і наповніть синтепоном. Гуртки складіть навпіл і зшийте. Пришийте отримані лапки і вушка. Вишийте оченята і мордочку.
6
Другий способ.Надо зв'язати гачком кульку. Для цього зв'яжіть 4 повітряні петлі, з'єднайте їх в коло і в'яжіть узором стовпчики без накиду, рівномірно додаючи в кожному ряду стовпчики. Зв'язавши коло, необхідного вам діаметра, в'яжіть прямо. Регулюйте розмір майбутнього кульки, щоб вчасно почати зменшення петель. Зв'язавши необхідну висоту кульки, приступайте до зменшення петель. Для цього пров'язуйте по 2 стовпчики разом. Збавляння робіть рівномірно в кожному ряду.Оставьте в кульці невеликий отвір, заповніть кулька синтепоном і закрийте петлі, простягнувши нитку через останні 3-4 петлі.
7
За принципом в'язання тулуба зв'яжіть лапкі.Свяжіте для вушок 2 гуртка, складіть їх навпіл і зшийте. Пришийте лапки до тулуба і вишийте мордочку.
Корисна порада
Зазначеними способами можна зв'язати та інших персонажів, наприклад зайця чи кота. Використовуючи залишки кольорової пряжі, можна відразу в'язати іграшки в одязі. Наприклад, в тільнику. Також можна зробити гусеницю, пошивши між собою кілька однакових за розміром різнокольорових шаріков.Ніткі для в'язання можна використовувати з вмістом вовни не менше 20-30% або акрилові. Пряжа повинна бути приємною на дотик. Товщина ниток може бути будь-яка, але з товстої пряжі в'язати і легше і швидше.