Як замовити автомобілі на весілля.

Щоб весільне торжество пройшло бездоганно і залишило тільки приємні спогади, його ключові моменти потрібно підготувати ретельно і продумано. Одним з елементів, з яких складається стиль одруження, є транспорт для молодят і гостей.
Інструкція
1
Вирішіть, скільки автомобілів вам знадобиться в день одруження, і яка повинна бути їх місткість. Транспорт на весіллі фігурує протягом усього торжества: на лімузині наречений приїжджає до нареченої, відправляється з нею до місця церемонії, потім на прогулянку з фотосесією. Після банкету гостям потрібно добиратися по домівках, а молодятам - відправитися до місця їх першої ночі.
2
Оптимальним варіантом буде замовити транспорт для молодят і гостей в одній фірмі. Мікроавтобуси є практично в будь-якій великій компанії, тому при виборі постачальника послуг відштовхуйтеся від машини, до якої висуваються більш високі вимоги - лімузина або авто для самих винуватців торжества. Залежно від стилю весілля, своїх смаків і кількості запрошених, яких ви хочете бачити в одному салоні з собою, виберіть лімузин, ретро-машину або автомобіль представницького класу.
3
Прийшовши в офіс компанії з прокату транспорту, попросіть продемонструвати вам автопарк. Якщо постачальник послуг відмовляється зробити це, не поспішайте укладати з ним договір - найімовірніше, це просто посередник, який користується машинами інших фірм, а це обіцяє вам переплату і більш високі ризики. Тому варто звертатися до великі контори з хорошою репутацією. Переконайтеся в тому, що зовні і внутрішньо автомобіль повністю відповідає заявленому опису, має презентабельний вигляд без дефектів. Дізнайтеся, на яких умовах надаються прикраси для весільного кортежу.
4
Розрахуйте час оренди, яке потрібно вам від подачі до прибуття в кінцевий пункт (швидше за все, ним стане місце проведення банкету). Враховуйте при цьому середню швидкість їзди лімузина - близько 40 кілометрів на годину - і рівень завантаженості доріг на вашому маршруті. Простежте за тим, щоб у договорі оренди були зазначені реєстраційні номери обраних вами автомобілів. Тоді прокатник надасть саме ці машини або, в разі непередбачених технічних труднощів, максимально близькі до них моделі. Поломка лімузинів - справа нечасте, але потрібно бути морально готовими до такого повороту подій.