Як підключити синтезатор.

Синтезатор - клавішний електромузичний інструмент. Спосіб звуковидобування на ньому аналогічний фортепіанного, але, на відміну від дерев'яного побратима, він не прозвучить, якщо його не підключити до електромережі. Залежно від ситуації інструмент можна підключити або тільки в мережу, або до підсилювача, або до комп'ютера.
Вам знадобиться
  • Синтезатор;
  • Кабелі з виходами "jack" та перехідники "jack" - "minijack";
  • Підсилювач;
  • Мікшерський пульт;
  • Комп'ютер.
Інструкція
1
Для стандартного заняття вдома досить включити входить в комплект блок живлення одним кінцем в синтезатор, а іншим в розетку. Після цього перевірте, прибрана Чи гучність на інструменті, і натисніть кнопку включення. Зазвичай вона позначається словом "Power". Після цього відрегулюйте гучність і приступайте до гри.
2
Під час репетиції, крім підключення до електромережі, потрібно звукопідсилення. З'єднайте микшерский пульт і підсилювач між собою, включите. В один з каналів пульта включите кінець кабелю з виходом "jack". Інший кінець кабелю включите до відповідного вхід "jack" на задній частині синтезатора. Для стереозвучания підключіть ще один такий кабель. Далі відрегулюйте гучність і ефекти. Можете грати.
3
Для підключення до комп'ютера знову включите синтезатор в мережу, потім кабель зі входом "jack" в роз'єм на задній частині інструменту. На другий кінець надіньте перехідник. Разом з перехідником вставте кабель в гніздо для мікрофона на системному блоці комп'ютера або ноутбука (рожеве, позначається значком мікрофона поруч або над ним). Відрегулюйте гучність при включеному аудіоредактор.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=oEKiIMLycg8
Зверніть увагу
Апаратура прослужить довше, якщо включати і вимикати її на убавленій до мінімуму гучності.
Підключення синтезатора до комп'ютера або ноутбука стало досить доступним і несе в собі масу переваг. Для якісного підключення необхідно ретельно вивчити технічні характеристики пристроїв і підключати відповідно до інструкції.
Інструкція
1
Визначте спосіб підключення синтезатора. Способи підключення можуть бути наступними: за допомогою USB-інтерфейсу, MIDI-інтерфейсу або комбінованого USB-MIDI-підключення. Всі ці способи залежать від моделей синтезатора і комп'ютера.
2
Уточніть, чи є USB-порт на синтезаторі підходящим для передачі MIDI-сигналу, чи діє він.
3
З'єднайте синтезатор і комп'ютер USB-кабелем типу AMBM. Це перший спосіб підключити синтезатор до комп'ютера. В основному він найпоширеніший.
4
Запустіть програму - секвенсор. Не приєднуйте синтезатор після запуску програми, інакше синтезатор не вдасться використовувати. Враховуйте, що при USB-підключенні віртуальний MIDI-порт виявляється тільки після підключення синтезатора до комп'ютера.
5
Встановіть спеціальний драйвер, якщо це необхідно для якісної роботи пристроїв. У більшості випадків драйвер потрібно тільки для комп'ютера.
6
Підключайте через MIDI-інтерфейс, якщо синтезатор підтримує передачу MIDI-сигналу. Це другий спосіб підключити синтезатор до комп'ютера.
7
З'єднайте MIDI-вихід вашого синтезатора з MIDI-входом комп'ютера.
8
Підключіть до роз'єму синтезатора MIDI out штекер MIDI-кабелю MIDI in. У разі установки через MIDI-інтерфейс драйвера для синтезатора не потрібні. Потрібні тільки драйвера для звукової плати, до якої підключається синтезатор.
9
Придбайте зовнішній MIDI-інтерфейс, якщо на ноутбуці тільки USB-порт, а синтезатору для підключення потрібно тільки MIDI-інтерфейс. Це своєрідний перехідник, який дозволить здійснити підключення синтезатора до комп'ютера або ноутбука.
10
Підключіть спочатку синтезатор, і тільки потім запускайте програму - секвенсор, щоб пристрій був визначено і працювало правильно.