Як не допустити бурсит суглоба.

Бурсит суглобів - це запалення навколосуглобових сумок, яке викликають інфекційні захворювання, травми і фізичні навантаження. Щоб уникнути бурситу, необхідно проводити профілактичні заходи і запобігти травми і пошкодження.
Вам знадобиться
  • - вилікувати вогнища хронічної інфекції;
  • - уникати травм;
  • - виключити важкі фізичні навантаження або фіксувати суглоби еластичними бинтами, якщо навантаження виключити неможливо.
Інструкція
1
Бурсит суглобів проявляється больовими відчуттями в стані спокою і при русі, набряком, почервонінням, печіння. Іноді підвищується температура тіла до позначки 39-40 градусів. Діагностику проводять за допомогою рентгенографії та магнітно-резонансної томографії запаленої області.
2
Щоб у вас ніколи не з'явився бурсит, своєчасно лікуєте вогнища хронічної інфекції. Запалення навколосуглобових сумок можуть викликати гонококи, стрептококи, наявність в організмі збудників сифілісу, бруцельозу, остеомієліту. Навіть несвоєчасно залічені каріозні порожнини в зубі можуть призвести до появи бурситу.
3
Здайте кров на наявність інфекцій. Якщо у вас виявлені якісь захворювання, отримаєте рекомендацію спеціаліста та пройдіть повний курс лікування. Відвідайте стоматолога і пройдіть повну санацію порожнини рота. Відвідуйте лікаря кожні 6 місяців для своєчасного виявлення та лікування карієсу.
4
Уникайте травм шкіри. При травмах в рани може потрапляти інфекція, що неминуче викличе гострий бурсит. Якщо ви поранилися, відразу обробіть всі садна зеленкою або йодом, накладіть стерильну пов'язку і носіть її до тих пір, поки рани повністю не заживуть. Це допоможе попередити появу запалення навколосуглобових сумок.
5
Уникайте важких навантажень. Якщо ви займаєтеся важкими видами спорту або змушені працювати на важкому виробництві, охороняйте суглоби від травмуючої фізичного навантаження за допомогою фіксації еластичними бинтами.
6
Щоб запобігти п'ятковий бурсит, носіть зручне взуття, не перестарайтеся під час тренувань. Даний вид захворювання виникає у професійних бігунів, які проводять тренування на гірських схилах.
7
Якщо ви відчули прояви бурситу, негайно зверніться до лікаря, пройдіть повну діагностику. Своєчасне лікування допомагає уникнути операції і запобігає рецидивам захворювання.