Як вибрати подарунок на перлову весілля. поздоровлення з перловою весіллям.

Тридцятирічний ювілей з дня одруження називається перловою весіллям. Таку знаменну дату не можна залишити без уваги, відповідно до тематики свята можна вибрати цікаві та оригінальні подарунки для ювілярів.
Інструкція
1
Подарунок для париПари, у яких позаду тридцять років спільного життя, вже мають налагоджений побут і практично все для комфортного життя. Тому можна піднести речі декоративного призначення, тим більше що символ цього весілля - перли - розташовує до такого вибору. Можна подарувати інтер'єрну деталь (вазу для цукерок або невеликих штучок, світильник, кімнатний фонтан або прикраса для акваріума) у формі раковини (або безпосередньо з цього природного матеріалу). Корисними і водночас стильними подарунками будуть шкатулка, рамка для фотографії, гарнітур для ванної з перламутру.
2
Готуючи подарунок батькам або іншим близьким людям на 30-річчя з дня весілля, можна приготувати щось менш практичне, але більш пам'ятне і від цього не менш приємне. Наприклад, колаж з їх сімейних фотографій або фотофильм. Творчі люди можуть підготувати вірш або записати пісню. У поєднанні з оригінальним тортом у вигляді раковини з перлиною це складе незабутній і зворушливий подарунок.
3
Подарунок для другої половіниТрадіція свідчить, що чоловік підносить дружині на тридцятиріччя спільного життя намисто з 50 перлин. Дружина дарує своєму благовірному запонки або краваткового шпильку з інкрустацією з натуральних перлів. Класичний варіант - це білий сорт, однак підійде і рожевий, і чорний, а також річкові перли химерної форми. Знаючи смаки й уподобання один одного можна вибрати більш оригінальні ювелірні прикраси з перламутром.
4
Ідеї підношень для рідних можна використовувати і при підготовці подарунка для свого чоловіка: придбайте інтер'єрне прикраса відповідно до тематики ювілею. Якщо вас чекає перлове весілля, здивуєте свого партнера креативом і подаруйте річ, що має символічне значення для вас двох: оформлену в рамку спільну фотографію або подарункове видання улюбленої книги дружина. Відмінним вибором буде спільне пригода для вас і вашої другої половини: поїздка на курорт, відвідування SPA-салону або теплохідна прогулянка.
Перлової весіллям називають тридцятий ювілей сімейного життя. Вважається, що за минулі роки відносини між чоловіком і дружиною стали такими ж міцними і красивими, як натуральні перли, що з'являється з крихітної піщинки, яка впродовж довгого часу нарощує шар за шаром і в результаті стає дуже міцною. Так і сім'я «обростає» шарами за тридцять років, що минули з дня одруження, і стає незламною перед усіма життєвими бурями.
За усталеною традицією цього дня подружжя дарують один одному подарунки, пов'язані з тематикою урочистості. Чоловік підносить своїй другій половині намисто, що складається з тридцяти перлин, кожна з яких знаменує один рік, прожитий у шлюбі. Гості свята теж намагаються піднести подарунки з перлами, найчастіше різні ювелірні прикраси (браслети, намиста, кільця, сережки і шпильки для краватки), а також предмети інтер'єру з перловою інкрустацією (шкатулки, свічники, статуетки). Хоча цілком допустимо абстрагуватися від теми торжества і дарувати просто потрібні і корисні речі, особливо такі, які будуть радувати подружжя ще довгі роки. Це може бути домашня техніка, різні предмети інтер'єру (у тому числі й антикваріат), а також художні фотографії або портрети подружжя і всієї їх семьі.С святкуванням перловою весілля пов'язано чимало цікавих традицій. Одна з них полягає в тому, що в цей знаменний день подружжя бере по одній білій перлині і кидають їх в море (річку, ставок, озеро, тобто будь-яка водойма). При цьому вони бажають собі, щоб їх шлюб тривав стільки, скільки пролежать на дні ці перлини, і щоб він ніколи не поступався їм у фортеці і силі. Є й ще одна цікава традиція - пити «перлове» шампанське. Для цього чоловік і дружина опускають в келихи наповнені шампанським по перлині і випивають до дна (перлину ковтати не треба!). Традиція говорить про те, що далі надолужити розбити келихи, але це зовсім не обов'язково. А ось що потрібно зробити неодмінно, так це поцілувати один одного так, як колись на весіллі, щоб гості встигли не тільки крикнути «Гірко!», А й порахувати до 30 (а можна і більше)! Після торжества перлини можна кинути у водойму, а можна зберегти як символ свого кохання, вправивши їх в пам'ятні украшенія.Трідцатую річницю весілля найчастіше відзначають в колі рідних і друзів. Багато подружжя до цього часу обзаводяться не тільки дітьми, а й онуками, тому часто святкування переноситься в кафе або ресторан, так як вдома вмістити всіх запрошених попросту не вдається. А якщо душа просить тихого сімейного свята, то цілком припустимо зазначити це дату в колі дітей та онуків чи навіть наодинці один з одним.