Як визначити швидкість друку.

Серед усіх характеристик принтера важливий чинник - це швидкість друку пристрою. Особливо це актуально, коли слід роздрукувати дуже багато сторінок. Швидкість друку принтера потрібно знати, якщо ви хочете роздрукувати певну кількість сторінок, і потрібно розрахувати загальний час. Наприклад, якщо вам потрібно відлучитися, поки принтер друкує, і займатися своїми справами.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - принтер.
Інструкція
1
Перший спосіб дізнатися швидкість друку принтера - це просто переглянути його технічні характеристики. Серед них має бути і швидкість друку. Вона вказується окремо для кольорового друку і звичайною. Як правило, це кількість сторінок формату А4, які принтер роздруковує за одну хвилину.
2
Але також слід враховувати, що це тільки приблизний показник. Особливо це актуально для кольорового друку. Взагалі, швидкість кольорового друку - це дуже умовний показник, який може змінюватися від багатьох факторів, а от показник швидкості чорно-білого друку наближений до реального числа. Також врахуйте, що, як правило, середня швидкість друку, яку вказують розробники принтера, трохи завищена.
3
Якщо у вас немає технічної документації до вашої моделі принтера, то ви просто можете зайти на офіційний сайт компанії розробника вашого друкувального пристрою і вже там переглянути його технічні характеристики. Серед них має бути і швидкість друку принтера.
4
До кожної моделі принтера додається певне програмне забезпечення. Коли ви запускаєте друк, повинна з'явитися інформація про друк поточної сторінки, а також про кількість сторінок, які принтер віддрукує в поточному режимі за одну хвилину. Деякий програмне забезпечення навіть показує інформацію про загальний часі, необхідному для роздруківки всіх поточних сторінок.
5
В крайньому випадку, ви можете перевірити швидкість друку найпростішим способом, а саме - просто порахувати кількість сторінок за одну хвилину. Незалежно від шрифту, швидкість друку чорно-білих сторінок приблизно однакова. Але з печаткою кольорових сторінок це не пройде (як вже зазначалося вище, цей показник може змінюватися, залежно від ситуації).
6
Швидкість друку кольорових сторінок залежить від роздільної здатності вашого принтера. Чим вона вища, тим вища якість друку, і, відповідно, нижче її швидкість.