Як зробити посилання в тексті.

Текстові повідомлення в блогах, поряд із звичайним текстом, містять слова і фрази, виділені синім кольором і підкресленням. При натисканні цих слів ви переходите на нові інтернет-сторінки - того ж блогу чи іншого ресурсу. При створенні таких гіперпосилань використовується код HTML.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер із підключенням до інтернету
Інструкція
1
Введіть текст повідомлення в блозі. Виберіть текст, який хочете зробити посиланням, краще одне або два слова. Клацніть курсором на його початку.
2
Введіть фрагмент коду, зображеного на ілюстрації. Клацніть в кінці шматка і вставте другий фрагмент коду. При натисканні на посилання в такому оформленні користувач буде переходити на нову сторінку в тому ж вікні і в тій же вкладці.
3
Можете оформити посилання, яка буде відкриватися в новому вікні. Для цього на початку тексту посилання введіть фрагмент коду з ілюстрації. В кінці тексту посилання введіть тег:
4
Якщо ви не хочете, щоб посилання виділялася підкресленням, перед текстом посилання поставте код з новою картинки, а після тексту закінчення:.
5
Щоб посилання виявилася в рамці, вставте перед текстом посилання тег з картинки. Кінцевий тег збігається з попередніми варіантами. Зауважте, що border і наступне за цим словом число 2 - це товщина рамки і її значення в пікселях, solid navy - синій колір рамки (можете ввести інший за своїм розсудом), padding - відстань від букв до рамки в пікселях.
Зверніть увагу
Сайт або блог повинен підтримувати режим роботи з HTML.
Форуми дають унікальні можливості для спілкування, саморозвитку, пошуку нових друзів і просування будь-якої діяльності. Спілкуючись у форумах, ви нерідко стикаєтеся з необхідністю додати в повідомлення посилання на якісь матеріали, якими ви б хотіли підкріпити свою думку чи просто поділитися з іншими користувачами цікавою інформацією. Давайте розглянемо варіанти вставки посилань на форумах на різні джерела.
Інструкція
1
На деяких форумах встановлена функція перетворення тексту посилання в активне посилання. Для цього вам необхідно вказати посилання повністю, використовуючи перед нею http://Скопіюйте та вставте в повідомлення адресу сайту або окремої його сторінки, якій ви хочете поділитися з користувачами форуму. Це не відніме у вас більше хвилини часу.
2
Щоб вставити в своє форумних повідомлення правильно оформлену посилання, для початку скопіюйте її в ще не відправлений пост. Далі вам потрібно встановити теги для гіперпосилання. Розглянемо як приклад форуми на движку phpBB, поширені в сеті.Напішіте вручну або виберіть в панелі редагування тегів [url] [/url]. Між цими тегами впишіть той текст, який буде відображатися на місці посилання. Потім в першому незакритому тезі після url поставте знак рівності і впишіть туди скопійоване посилання на потрібний сайт.Прімер правильно сформованої гіперпосилання: [url = www.link.ru] Текст посилання [/url].
3
Якщо ви хочете дати посилання не на зовнішній сайт, а на якесь внутрішнє повідомлення форуму, то на більшості форумів для цього є спеціальна функція. В заголовку потрібного вам форумного повідомлення поряд з ім'ям автора і датою розміщення знайдіть рисунок маленького листочка. Натисніть на нього правою кнопкою миші і виберіть пункт "Копіювати ярлик». Тепер дану посилання ви можете вставити в своє повідомлення будь-яким з перерахованих вище методів.