Як відмити супер клей з шкіри рук. супер клей потрапив на шкіру.

Кожна людина, принаймні, раз в житті стикався з такою всюдисущої субстанцією, як суперклей. Як би акуратно ви не були, використовуючи клей, він якимсь абсолютно таємничим чином потрапляє на меблі, підлогу, одяг та інші поверхні. Але найчастіше «супер склеєними» виявляються саме пальці.
Інструкція
1
Обробіть ділянки шкіри, на які потрапив суперклей, смивкой «Антіклеі Супермомент» (від компанії Хенкель). Суперсмивку можна придбати в будь-якому магазині будматеріалів. Вона ефективно видаляє залишки будь-якого клею не тільки з шкіри, але і тканини, а також чудово справляється зі слідами чорнила і маркерів. Засіб необхідно просто нанести за допомогою ватного тампона, губки для миття посуду або серветки і трохи потерти. Після чого слід почекати якийсь час до повного розчинення плям.
2
Придбайте в аптеці розчин під назвою «Димексид». Нанесіть невелику кількість рідини на плями від суперклею за допомогою ватного тампона або губки. Ретельно потріть, а потім змийте теплою водою.
3
Замочите руки в теплій ванні (можна попередньо розбавити у воді крапельку Фейрі). Потримайте руки у ванночці 5-7 хвилин. Періодично потирайте ділянки шкіри, на які потрапив клей, губкою для миття посуду. Основу суперклею становить цианакрилат, який розшаровується і втрачає свої скріплюють властивості при контакті з теплою водою. Тому вам вистачить 5 хвилин, щоб видалити залишки суперклею з шкіри.
4
Видаліть шар клею з пальців за допомогою звичайної дрібної пилочки для нігтів. Просто потріть проблемну зону, але не особливо захоплюйтеся, інакше можете пошкодити поверхню шкіри.
5
Ретельно обробіть проблемну ділянку губкою або серветкою, попередньо змоченою в ацетоні. Після видалення клею помийте руки з милом. Процедуру краще здійснювати на балконі або в корридоре, щоб до всього іншого не додалося ще й отруєння їдкими парами.
6
Можете взагалі не вживати жодних заходів щодо усунення залишків суперклею з рук. Через пару днів шар клею відійде сам собою внаслідок елементарної особистої гігієни, для цього достатньо лише мити руки з милом в теплій воді. Чим частіше ви будете це робити, тим швидше позбавитеся від слідів клею.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=lyGHcSEaYG4
У кожного є улюблені речі. Але що робити, якщо на них потрапила навіть найменша крапля супер-клею, не викидати ж. Сьогодні існує багато легенд про те, як вивести цю рідину з одягу, але не варто ризикувати і випробовувати першу-ліпшу вам на очі.
Вам знадобиться
  • тупий ножик, очищувач, праска, 2 листи паперу, димексид, розчинник 646, Циакрін
Інструкція
1
Холод. Діє не на 100%, але спробувати варто. Ложем забруднену річ в морозилку на ніч. Вранці дістаємо, беремо тупий ножик (обов'язково тупий, інакше поріжете тканина) і починаєте акуратно соскребать.
2
Очищувач. У деяких магазинах можна знайти спеціальні очищувачі для суперклею, які продаються в спеціальних флакончиках. Якщо пляма свіже, то він дає 100% гарантію, що виведе його. Спершу він розм'якшує клей на тканині до стану жуйки, а далі ви прибираєте його механічним способом.
3
Тепло. Беремо розігрітий праска і два обов'язково чистих білих аркуша. Вивертаємо навиворіт забруднений одяг. Обабіч прилаштовуємо по листку паперу і починаємо вигладжувати з тильного боку. Весь процес повинен зайняти 5-10 хвилин, залежить від розмірів поставленого плями.
4
Димексид. Купити можна в будь-якій аптеці. Наносимо розчин на білу ганчірочку і злегка втираємо все в застиглий супер клей. Поступово він весь розчинитися, частина залишиться на ганчірку. Це найпростіший і дешевий спосіб.
5
Розчинник 646. Вірний спосіб позбутися, але займає багато часу. Наносимо рідину на ватний тампон і трьом. Запасіться терпінням, оскільки зніматися пошарово.
6
Циакрін. Час мертвої хватки супер клею поступово знижується. Через кілька дня він самостійно відшарується від будь-якої тканини.
7
Механічним способом. Якщо забруднений оксамит або велюр, то можна спробувати спочатку трохи розм'якшити, слабкими ударами молотка (приладжувався аркуші паперу з обох сторін), а потім обробити гарячою водою, краще окропом. Клей відразу почне розсипатися.
8
Наклейки. Якщо не один спосіб не допомагає, можна просто зверху пришити оригінальну аплікацію.
Зверніть увагу
Під час роботи з розчинниками можна пошкодити шкіру на руках. Дотримуйтеся всіх правил безпеки. Краще купіть додатково гумові рукавички. У разі потрапляння розчинника на шкіру - промийте холодною водою, в разі необхідності звертайтеся до лікаря.