Як зшити хутряну куртку.

У багатьох бажаючих зшити модну хутряну куртку при думці про роботу з овчиною або лисицею опускаються руки. І дарма. Адже можна використовувати штучне хутро, який зараз за зовнішнім виглядом практично не поступається справжньому, а шиється набагато легше.
Вам знадобиться
  • - штучне хутро;
  • - підкладкова тканину;
  • - нитки;
  • - голка;
  • - ножиці;
  • - швейна машинка;
  • - кравецький крейда;
  • - роликовий ніж;
  • - копіювальний папір.
Інструкція
1
Для початку виберіть викрійку куртки відповідного розміру і фасону. Лекала можна скачати в інтернеті або пошукати в журналах по шиттю. Початківцям кравчинь краще всього вибирати модель з мінімальною кількістю швів.
2
Готові викрійки для зручності перезніміть два рази. Деталі, які викроюються із згином, склейте вздовж лінії згину.
3
Розкладіть матеріал в один шар тканої стороною вгору. Штучне хутро завжди розкроюється у напрямку ворсу, тобто на готової моделі волоски повинні «дивитися» вниз.
4
Наколіть викрійку на ткану сторону матеріалу. Обведіть викрійку Кравецьким дрібному або м'яким олівцем. Додайте необхідні припуски на шви і подгибку низу.
5
Викроїте деталі за допомогою дискового ножа, скальпеля або леза бритви. Намагайтеся прорізати тільки тканину, не пошкоджуючи ворсу.
6
Перенесіть на розкроєні деталі розмітку, використовуючи копіювальну папір.
7
Викройте підкладку з відповідного матеріалу. Для рукавів краще візьміть гладку тканину, щоб руки легко в нього прослизали. А для підкладки капюшона вибіріте ворсистий матеріал, щоб ця деталь не спадала з голови.
8
Далі приступайте безпосередньо до шиття. Спочатку продублюйте флізеліном всі необхідні частини, комір або подборта. Деталі цієї прокладки викрийте з припущеннями на шви і приметайте до тканої стороні матеріалу.
9
Перед сточуванням на машинці обов'язково Наживляємо всі шви, так як хутро під лапкою може «повзти» в різні боки. По можливості зшивайте деталі завжди в напрямку ворсу, тобто зверху вниз. Після прострачіванія шва витягніть голкою всі ворсинки, що потрапили в шов, або акуратно розчешіть їх щіткою для тварин. Так шов буде менш помітним.
10
Зшийте всі хутряні деталі між собою у звичайній послідовності: спочатку бічні і плечові шви, потім комір або капюшон, далі стачайте рукава і приєднайте їх. Деталі підкладки зшийте в тій же послідовності, тільки залиште отвір посередині одного з рукавів довжиною близько 30 см для вивертання.
11
Сколите куртку з підкладкою лицьовими сторонами. Зшийте всі зовнішні зрізи (тобто нижній зріз, зрізи коміра або капюшона і зрізи поличок). Виверніть куртку назовні через залишений отвір.
12
Тепер через цю ж проріз витягуйте по черзі рукава і сточують між собою підкладку з хутром. Після цього виверніть рукава і акуратно зашейте отвір.
13
Пришийте застібку. Краще всього використовувати спеціальні застібаються гачки з петлями.
Зверніть увагу
Не використовуйте праску в роботі з штучним хутром, так як ви можете пошкодити матеріал.