Як призначити день весілля.

Дата весілля - дуже важливий аспект для організації торжества. Адже від того, в який день ви вирішите пов'язати себе узами шлюбу, може залежати вся ваша сімейне життя в цілому. Тому є досить велика кількість молодят, які дуже відповідально підходять до вибору дня урочистої церемонії. Тим більше, що їм є з чого вибирати.
Інструкція
1
Уважно ознайомтеся з усіма народними прикметами. Крім відомої: «У травні женитися, значить маятися все життя», є ще величезна кількість варіантів. Так, наприклад, одним з найбільш вдалих днів для укладення шлюбу вважається той, який випадає на масляний тиждень. За народним повір'ям, молоді будуть як «сир в маслі кататися». Якщо ж день співпаде зі святом Івана Купали, то сім'я буде весь час «купатися в достатку».
2
Зверніть увагу і на вибір пори року для вашої реєстрації. Так, наприклад, теплі відносини в родині гарантовані, якщо одруження відбулося влітку. Адже це найтепліша пора. До того ж влітку легше зібрати і розмістити багато гостей, менше витрат потрібно на вбрання нареченого і нареченої, так як різні шубки, чобітки, рукавички і т.д. не потрібні. Якщо ж ви вирішуєте організувати своє весілля взимку, то пам'ятайте, що дату весілля найкраще призначати на другу половину січня або лютий. Пов'язано це з бурхливою підготовкою та відзначенням Нового року в Росії. Все попросту будуть зайняті іншим святом. Весілля, зіграна навесні, гарантує вам міцну любов у сім'ї та щастя. Осінь же, в свою чергу, обіцяє вам фортеця і надійність шлюбних уз.
3
Як один з варіантів розгляньте як дату весілля і той день, коли ви познайомилися. Вважається, що шлюб буде вдалим, якщо ви повністю повторіть число і місяць своєї зустрічі. Наприклад, познайомилися 3 жовтня, і весілля зіграли теж 3 жовтня.
4
Прислухайтеся до думки астрологів. Вони звіряються з вашим астропортретом, перед тим як визначити найбільш сприятливий період для вступу в шлюб. Такий спосіб вибору дати весілля гарантує вам, що ваша сім'я буде міцною і дружньою. Адже за вас все вирішили самі зірки.
5
Якщо хочете, можете узгоджуватися з місячними добами для вибору дня одруження. Так, наприклад, не варто вибирати для весілля 9-е, 12-е, 15-е, 19-е, 20-е, 23-і, 29-і дні. В цей час Місяць знаходиться в фазі, яка не сприяє розвитку міцних сімейних відносин. Ідеальними для укладення шлюбу вважаються 3-и, 6-е, 12-е, 17-е, 24-е, 27-е дні. Тільки враховуйте, що місячна доба з календарними не збігаються. Тому, щоб не помилитися, скористайтеся спеціальним календарем.
6
Що ж стосується днів тижня, на які потрібно призначати дату, то тут теж є ряд обмежень. Так, наприклад, не вибирайте для свого одруження вівторок і четвер. Вважається, що в ці дні дуже неспокійний геомагнітне поле. А це, в свою чергу, буде серйозно відбиватися на вашому сімейному житті. Також фахівці не рекомендують вибирати для укладення шлюбу середу і суботу. Пов'язано це з тим, що такі дні проходять під знаком, що відповідає за жорсткість у поведінці, холодність і зайву розсудливість. А це обов'язково проявиться і в ваших стосунках. Можна влаштувати весілля в понеділок. Але це теж не ідеальний варіант, так як у тих, хто одружився в понеділок, відносини в родині непрості, побудовані на тонкій емоційного зв'язку, яка в будь-який момент може розірватися. Найкращі дні для укладення шлюбу - п'ятниця і неділя. В цей час в активній фазі перебуває Сонце. А воно приносить з собою тільки найкраще - затишок і теплоту.
Підготовка до весілля, особливо розрахованої на велику кількість гостей, - процес дуже трудомісткий. І іноді простіше найняти професіоналів з агентства з організації свят і покласти ці турботи на їхні плечі. Але можна зробити все самостійно, якщо якийсь ексклюзивної обширної програми не передбачається.
Інструкція
1
Першим ділом прикиньте кількість гостей, яких ви хочете бачити на весіллі. Від того, буде це двадцять, п'ятдесят чи двісті людей, залежить вся подальша організація, починаючи з вибору місця проведення, закінчуючи орендою авто і меню.
2
Складіть план заходу та кошторис витрат. В плані по пунктам розпишіть день весілля, починаючи з самого ранку і до відправки останнього гостя з ресторану додому. До кошторису внесіть передсвяткові витрати: купівля сукні, костюма нареченого, кілець, замовлення і розсилка запрошень. І витрати, пов'язані безпосередньо зі святом: оренда автомобілів, фото- та відеозйомка, ресторан, тамада, прикраса залу і т.д.
3
Розпланувавши день і склавши приблизний кошторис, починайте пошук підрядників. Найкраще, якщо всі послуги будуть надаватися компаніями, вже перевіреними вашими друзями або знайомими. Тоді неприємних сюрпризів на весіллі вдасться уникнути. Тут може допомогти інтернет і тематичні форуми на жіночих сайтах, присвячені підготовці до весілля. Там нареченої діляться контактами організацій, які роблять свою роботу бездоганно.
4
Якщо родичі вирішили вам допомогти в організації весілля, обов'язково контролюйте їх роботу. А найкраще дайте контакти підрядної організації та в подробицях розкажіть або навіть запишіть на листочку, що саме потрібно. Поясніть близьким, що це ваше свято і ви вже уявляєте, яким він має бути. І всі зміни в сценарії повинні обов'язково обговорюватися з вами.
5
Починайте підготовку весілля за два-три місяці до події. Це дасть вам можливість внести зміни в план, відкоригувати його, пристосувати під обставини. Адже може виявитися так, що коханий ресторан закритий на ремонт, а все найближчі вже орендовані. Або лімузин потрібного кольору замовлений на три тижні вперед. Позбавте себе від несподіванок і подбайте про все заздалегідь.