Як приймати "Тромбо АСС".

Основною діючою речовиною «Тромбо АСС» є ацетилсаліцилова кислота, яка ефективна як жарознижуючий і протизапальний засіб. Крім того, вона знижує згортання крові, а тому широко використовується для профілактики та лікування серцево-судинних захворювань.
Інструкція
1
«Тромбо АСС» призначається не тільки для лікування захворювань судин і серця. Показаннями до його застосування є артрит, зубний і головний біль, невралгія. Також ліки можуть використовуватися як профілактичний засіб від тромбоемболії, ймовірність виникнення якої зростає після хірургічних операцій на судинах.
2
«Тромбо АСС» призначений для лікування тривалим курсом. Тривалість терапії визначається лікуючим лікарем і може становити від 2-3-х тижнів до декількох місяців і більше.
3
«Тромбо АСС» випускається в двох дозуваннях: 50 і 100 мг. Оптимальне дозування підбере лікар залежно від виду патології, вашої ваги і тяжкості стану. Приймайте по одній таблетці препарату один раз на добу.
4
Кожна таблетка «Тромбо АСС» покрита кишковорозчинною оболонкою. Завдяки цьому ліки всмоктується в кишечнику і не завдає великої шкоди шлунку. Препарат буде діяти набагато ефективніше, якщо ви приймете його до їжі. Однак у цьому випадку слід запити таблетку великою кількістю рідини.
5
Як і будь-які ліки, «Тромбо АСС» може викликати побічні ефекти. Припиніть лікування і зверніться до лікаря в разі виникнення алергічної висипки або набряку Квінке. Регулярно здайте аналіз крові для контролю рівня гемоглобіну і тромбоцитів. Знижений рівень цих показників є сигналом для коригування дози або тимчасового перерви в лікуванні.
6
Не приймайте «Тромбо АСС» під час вагітності, особливо в першому і останньому триместрі. Препарат підвищує ризик виникнення дефектів розвитку плоду, а також може викликати ускладнення в процесі пологів. У період лактації препарат також протипоказаний, оскільки проникає в молоко і може викликати несприятливі наслідки для дитини.