Як вкоротити спідницю.

Якщо у вас в гардеробі з'явилася спідниця оригінального фасону, крій якої вигідно підкреслює фігуру, чудовий колір і добротна тканину радують вас, але довжина спідниці завелика, цей недолік можна усунути, приклавши старання і витративши небагато часу.
Вам знадобиться
  • - сантиметрова стрічка, лінійка;
  • - крейда, шпильки;
  • - швейна машина, оверлок;
  • - клейова тасьма;
  • - нитки;
  • - праска.
Інструкція
1
Уточніть довжину ізделіяНаденьте туфлі і приміряйте спідницю у дзеркала. Попросіть подивитися на себе з боку і знайдіть оптимальний варіант довжини. Зробіть на цьому місці мітку дрібному або прикріпіть шпильку. Зніміть спідницю, покладіть на стіл і розправте. Виміряйте відстань від краю виробу до мітки, яку ви зробили при примірці. За допомогою лінійки і плоского мілка відкладіть цю відстань через 5-7 см по всій ширині Подолу. Плавно з'єднайте пунктири - це буде нова лінія низу.
2
Залиште запас тканини для підгину спідниці Від крейдяний лінії вниз відкладіть 2-3 см по всьому подолу і проведіть ще одну лінію. По ній відріжте тканину і обробіть лінію зрізу. Для цього використовуйте оверлок або спеціальну обметочний строчку на швейній машині. Злегка пропрасуйте Обмітати край праскою через вологу тканину. Якщо ви незначно укорочуєте виріб, крейдяна відмітка можуть збігтися з декоративною строчкою по низу спідниці. У цьому випадку спочатку розпоріть строчку, отпарьте її, а потім відміряйте потрібні сантиметри. Якщо ви укорочуєте спідницю з розрізом, спочатку розпоріть сходинку і отпарьте праскою низ. Сколите шпилькою або скріпіть обидві частини, а потім за допомогою лінійки і кравецької крейди намічайте лінії.
3
Акуратно підколюючи шпильками, підігніть спідницю по верхній лінії. Промечіте нитками і отпарьте підгин. Тепер можна підшивати виріб способом, який більше підходить до тканини. Якщо спідниця виконана з щільної матерії, іспользуйтеклеевую павутинку. Підкладіть її всередину так, щоб її край збігався з краєм підгину. Пропрасуйте низ спідниці через вологу тканину гарячою праскою. Для теплих виробів з товстих тканин доцільніше підшити вручну, використовуючи тонку міцну нитку. Остаточним штрихом в оформленні спідниці стане виконання декоративної строчки на відстані 0,3-0,5 см від низу.
Зверніть увагу
Краї спідниць з тонких тканин швидко обсипаються, тому їх слід обробляти швидко.
Корисна порада
Якщо низ вироби нерівний, його слід спочатку вирівнювати, а потім намічати нову лінію низу.