Як нагріти скло.

Під час походу, щоб утилізувати скляний сміття, будинки, щоб розрізати скло, або в гаражі, щоб безпечно зняти тонований плівку, необхідно нагріти скляну поверхню. У кожному конкретному випадку використовуються різні способи.
Вам знадобиться
  • - сірники, запальничка;
  • - паяльник, фен;
  • - трикутний надфіль;
  • - вода;
  • - молоток , камінь, важка палиця.
Інструкція
1
Якщо вам необхідно замінити скло у вікні, купіть скло, щоб вставити його в віконну раму. Як правило, воно за розмірами виявиться більше. Подгоните скло за потрібними розмірами. Для цього скло покладіть на рівну поверхню. Зробіть трикутним надфілем скраю насічку, в тому місці, де буде проходити надріз. Відступите на кілька міліметрів від зробленої відмітки. Нагрівайте скло до того моменту, поки на місці передбачуваного розрізу чи не з'явиться тріщина. Наведіть паяльник так, щоб скло нагрілося по всій довжині надрізу.
2
Щоб позбутися скляного сміття, розведіть вогнище - зробіть це подалі від місця стоянки. Дочекайтеся, коли розведене багаття розгориться, щоб він не зміг згаснути від пориву вітру. Заздалегідь зібрані скляні банки закладіть в самий центр багаття, потім викотите їх за допомогою палиці або якого-небудь іншого довгого предмета. Витягати посуд треба в той момент, коли побачите, що вона розжарилася і деформувалася від вогню. Далі уб'ю ж необхідно скляні розпечені пляшки або банки облити водою. Після такої процедури скло розтріскається на маленькі тендітні шматочки, які абсолютно безпечні. Далі, щоб отримати скляний пісок, зібрані шматочки зберіть і розкришіть за допомогою молотка. Отриманий таким способом сміття закопайте - це буде безпечно для навколишньої природи.
3
Коли вам необхідно зняти плівку з автомобільного скла, нагрійте його поверхню феном - робиться це рівномірно, до кімнатної температури. Знайдіть край плівки, піддіньте гострим лезом і відірвіть від скла, але без різких рухів.
Зверніть увагу
Коли нагріваєте скло для зняття плівки, уважно стежте за температурою. Якщо скло перегріти, то вона розколеться або лопне. А при утилізації скла ні в якому разі не здумайте також утилізувати за допомогою вогню вироби зі штучної шкіри, з поліхлорвінілу, а також ізоляцію проводів, лінолеум і непрозорі пластикові пляшки.
Корисна порада
При нагріванні скла паяльником ви можете набагато прискорити процес, якщо час від часу будете протирати скло вологою прохолодною ганчіркою.