Як написати самоаналіз вихователя. самоаналіз вихователя зразок.

Вихователь кожні п'ять років обов'язково проходить атестацію для підтвердження або підвищення кваліфікаційної категорії. Для того щоб благополучно її подолати, необхідно підготувати цілий комплект документів, і в їх числі - самоаналіз.
Інструкція
1
Почніть самоаналіз вихователя з визначення цілей і завдань, які ви ставили в процесі своєї роботи.
2
Далі необхідно охарактеризувати умови, в яких ви працюєте. Оцініть якість матеріально-технічної бази. Поясніть, чи є кабінет, необхідні меблі, обладнання, технічні засоби та т.д.Опішіте рівень наповненості інформаційного забезпечення. Розгляньте, в достатній кількості присутні необхідні і додаткові навчальні посібники, методичні керівництва, газети, журнали та т.д.Укажіте, які курси підвищення кваліфікації були вами пройдені. Опишіть, коли, де, в якій формі ви їх проходили, який був виданий документ.Еслі вами розроблені які-небудь програми або методики, надайте про них інформацію.
3
Охарактеризуйте навчально-виховний процес, який ви організуєте. Поясніть, що ви розумієте під якісним процесом, які ідеї реалізуєте в ньому. Покажіть, які засоби, методи і форми ви використовуєте для організації виховної діяльності, надання інформації, спілкування. Поясніть, яким чином ви контролюєте якість навчально-виховного процесу, за допомогою чого отримуєте інформацію про те, що вихованці приймають і розуміють вас, що їм цікаво. Чи проходить це у формі анкетування, тестування, зовнішньої незалежної перевірки досягнень і т.д.
4
Тепер оцініть якість своєї роботи. Для цього розгляньте, яких цілей вам вдалося досягти, і в чому це виразилося. Надайте дані, що свідчать про задоволеність вихованців та їхніх батьків організацією виховного процесу, підвищенні характеру мотивації та її уровня.Пріложіте список грамот, подяк та інших нагород, отриманих вамі.Можете додати список учасників та переможців різних конкурсів.
5
Завершіть самоаналіз, узагальнивши інформацію, що міститься в ньому. Відзначте свої слабкі та сильні сторони, а також можливості для вдосконалення своєї діяльності. Вкажіть, що перешкоджає більш якісній роботі.