Як відправити голосову листівку безкоштовно. послати смс-листівку безкоштовно через комп'ютер.

Голосова листівка являє собою оригінальний спосіб привітати рідних, близьких або колег з будь-яким святом. Вам не доведеться підшукувати відповідні слова для привітання, в інтернеті є можливість вибрати тематичне привітання і відправити його адресату.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер, підключений до інтернету.
Інструкція
1
Зверніть увагу, що на багатьох сайтах при пошуку в інтернеті є можливість відправки голосових листівок, але всі ці послуги є платними і вимагають відправки СМС-повідомлень. Тому ці сервіси можна використовувати лише як приклад для створення голосової листівки. Скористайтеся для цього, наприклад, посиланням http://www.voicecards.ru/. Виберіть категорію поздоровлення, далі натисніть «Прослухати», щоб самому створити голосове привітання.
2
Скачайте додаток для свого мобільного телефону, щоб відіслати голосову листівку. Для цього перейдіть за посиланням http://free-sms-box.ru/download/44. З таблиці виберіть модель телефону і клацніть по посиланню в останньому її стовпчику. Підключіть телефон за допомогою кабелю до комп'ютера, скопіюйте скачаний архів в папку карти пам'яті. Запустіть файл у форматі * .jar для установки програми.
3
Створіть власне голосове привітання. Для цього підключіть до комп'ютера мікрофон, потім запустіть програму для запису звуку, наприклад, з набору стандартних програм, «Звукозапис». Запустіть запис звуку за допомогою кнопки на панелі інструментів, запишіть свій текст привітання.
4
Збережіть отриманий файл на комп'ютер. Потім запустіть додаток Adobe Audition. Додайте в першу звукову доріжку записаний файл, в якості додаткової доріжки підключіть будь-яку аудіозапис з музикою в якості фону. Збережіть отриманий аудіофайл у форматі * .mp3.
5
Підключіть телефон до комп'ютера будь-яким зручним способом (за допомогою кабелю, або з використанням бездротової технології Bluetooth), скопіюйте створений аудіофайл в пам'ять телефону. Далі створіть нове мультимедійне повідомлення і додайте туди файл з поздоровленням, щоб послати голосове привітання. Виберіть одержувача ММS, натисніть «Відправити».
Існує маса способів зробити приємне коханій людині. Віртуальна листівка - відмінний спосіб привітати близьку людину, підбадьорити або просто підняти настрій. У мережі можна знайти кілька корисних і функціональних сервісів по відправці безкоштовних листівок.
Інструкція
1
Щоб відправити листівку, перейдіть на один із сайтів, що пропонують відправку віртуальних листівок. Це може бути www.cards.yandex.ru, www.bestcards.ru, www.krassota.com або будь-який інший ресурс. Потім виберіть вподобану вам і відповідну нагоди листівку.
2
Всі листівки відсортовані по подіях. Наприклад, ви можете підібрати віртуальне привітання до Дня народження або свята 8 березня, а також просто відправити веселу картинку. Листівка може бути у вигляді фотографії, малюнка або анімованої картинки. Крім того, деякі сервіси пропонують намалювати оригінальну картинку самостійно. Щоб зробити це, не потрібно бути художником - просто проявіть фантазію, а спеціальні онлайн-інструменти дозволять створити маленький шедевр.
3
Після того, як ви вибрали листівку, придумайте оригінальний підпис до неї. Часто листівки вже містять текст привітання чи побажання. У такому випадку не варто додавати зайві слова.
4
Більшість сервісів по відправці листівок пропонують вибрати мелодію, яка прийде разом з відправленої листівкою. Звуковий супровід оригінально доповнить ваш віртуальний знак уваги.
5
Тепер залишилося ввести у відповідне поле електронну адресу одержувача, а також дату і час отримання листівки. Можна відправляти!