Як оновити стару річ.

У кожному віці хочеться виглядати красиво і модно, але не завжди наші бажання збігаються з можливістю це зробити. Використовуючи фантазію, можна не тільки переробити старі речі, надавши їм сучасний вигляд, а й відремонтувати новий одяг.
Вам знадобиться
 • - ножиці;
 • - лекала;
 • - голки різних розмірів;
 • - швейна машина;
 • - викрійки;
 • - сантиметрова стрічка;
 • - кравецькі крейда;
 • - шматки тканини;
 • - аплікації з різного матеріалу;
 • - бісер;
 • - тасьма.
Інструкція
1
Можна оновити одяг різними прийомами, один з яких - зміна фасону. Перекроїти блузку і додайте в її основний колір трохи іншого тону - вона буде виглядати на вас, як нова. Якщо немає можливості збільшити пройму - змініть крій рукава. Зробіть його широким, додавши вставку гармонує забарвлення. З тієї ж тканини виконайте комір модної форми. Змініть крій спідниці. Відріжте верхню частину і замініть її кокеткою з відповідного матеріалу або зробіть спідницю із заниженою лінією талії. Обшарпані джинси можна вкоротити, перетворивши їх шорти.
2
Зробіть з обридлого сукні модний сарафан, відсіч рукава, змінивши пройму і виріз горловини. Якщо плаття з вивороту більш соковитого кольору, ніж з лицьового боку, доцільно його перелицювати. Вік вироби видає не тільки фасон, але і ступінь потертості коміра, манжет, кишень. Можна зробити з двох речей одну, підібравши схожі за фактурою і кольором сукні. Акуратно відсічі старі кишені, укоротите рукави і викроїте ці деталі з іншого сукні або нової тканини. Інакше буде виглядати плаття, якщо замініть у нього гудзики і пояс. Використовуйте красиві готові гудзики або самі обтягніть їх атласом або оксамитом.
3
Трапляється так, що улюблений одяг перестає підходити за розміром. Якщо після прання речі стали короткі, зробіть з сукні спідницю, а з штанів - бриджі. Розширте вузьке пряме плаття, вставивши вертикальну планку. Щоб вона виглядала єдиним елементом в одязі, уравновесьте її манжетами з того ж матеріалу. У растянувшегося в довжину вироби відріжте надлишки і акуратно обробіть краю. Спробуйте використовувати обробку: тасьму, декоративний шнур і аксесуари.
4
Можна оновити трикотажні речі невдалої забарвлення. Прикрасьте нудну кофту новими деталями: вишивкою з бісеру або декоративним кантом, а строгий светр різноманітьте абстрактної аплікацією. Її можна використовувати і в разі появи плями або дірки. Сховавши дефект, аплікація стане вдалим елементом у дизайні вашого одягу. Якщо светр або кофта хорошої якості, але не підходить вам за кольором - перефарбуйте ці речі.
Зверніть увагу
Щоб деталі з іншої тканини не виглядали на виробі як заплатки, продумайте поєднання їх кольору і фактури.
Корисна порада
Замінюючи зношені деталі, комбінуйте однотонні матеріали з забарвленнями в клітку або смужку.