Як розробити бренд.

Брендинг у Росії - все ще розвивається галузь, але з кожним роком йому надається все більше значення. Бренд покликаний служити для відмінності товарів в конкурентному середовищі. Розробити його теоретично не важко, але головним є його реальна робота на практиці.
Інструкція
1
Займіться неймінг. Розробіть ім'я бренду, бажано зробити кілька альтернативних назв - після тестування одного, можливо, знадобиться його зміна. Далі приступайте до розробки слоганів. Повинен бути один основний, а також декілька побічних слоганів для рекламних кампаній.
2
Приступайте до візуальних складових. Створіть логотип, дизайн упаковки продуктової лінії, дизайн рекламних матеріалів.
3
сегментируется ринок і визначте цільовий сегмент. Для цього складіть «профіль» сегмента, проаналізуйте споживчі мотивації і переваги, визначте потреби, які не вдалося задовольнити вашим конкурентам, а також вимоги до «ідеального» бренду, відмінності від конкуруючих брендів. Виконавши всі ці пункти, ви отримаєте концепцію майбутнього бренду.
4
Розробіть стратегію - шляхи, по яких будуть використовуватися ресурси організації для створення цінності бренда. Почніть з позиціонування - системи підходів і способів вивчення явищ і процесів формування можливих позицій бренду в залежності від його вигод і переваг та актуальності цієї позиції для цільової аудиторії.
5
Сформуйте комунікації. Від цього залежить ефективність доведення інформації про позиції бренду до цільової аудиторії. Використовуйте рекламу, піар, створення позитивної репутації, стимулювання збуту і торгівлі. Розвійте канали розподілу, після чого ви зможете контролювати позицію компанії.
6
Займіться ціноутворенням. Бренд сам по собі є цінним активом компанії, що знаходяться в деякому співвідношенні з ціновою і реальною величиною підвищення прибутку за марочний товар. Застосування бренду в якості активу в поєднанні з вірною стратегією управління брендом дають компанії додатковий прибуток.