Як зробити новорічну ялинку.

Наближення свято в черговий раз змушує задуматися: справді, що може бути краще справжньої, що виросла в лісі ялинки! Ось тільки чи варто губити лісову красуню заради кількох святкових днів, нехай навіть таких прекрасних і чарівних як Новий рік. Вже краще, нехай вона росте в лісі. А святкову ялинку можна зробити своїми руками, часу цілком достатньо, та й справа це не вимагає практично ніяких витрат.
Вам знадобиться
  • - ватман;
  • - клей "Момент";
  • - клей ПВА "
  • - пір'я;
  • - тканина.
Інструкція
1
Зробити ялинку своїми руками можна з чого завгодно, було б бажання. Наприклад, блискуча ялинкова мішура цілком підходящий для цієї мети матеріал. На аркуші ватману Вичертите коло радіусом 25см. Виріжте. Акуратно складіть його навпіл і розріжте. З однієї половинки цього кола згорніть конус. Краю конуса з'єднайте внахлест. Склеїте клеєм «Момент». Нанесіть на конус клей і акуратно наклейте мішуру. Починайте роботу знизу і рухайтеся по спіралі вгору. Ялинкова мішура добре фіксується клеєм ПВА. Просушіть. Ялинка готова. Зробіть для неї підставку. Прикрасьте маленькими шишками, горішками, намистинками, мішурою іншого кольору.
2
Дуже красива ялинка виходить з натурального пір'я. Придбати їх можна в магазинах для творчості. Розмір пір'я - 15-20 см. В якості підстави використовуйте все той же конус. Кінчики пір'я злегка покрийте сріблястою або золотою фарбою. Наклейте їх на конус. Роботу починайте з нижнього ярусу, і поступово піднімайтеся вгору. Ялинка готова.
3
Дуже просто можна зробити настільну ялинку з паперу або матеріалу відповідного кольору. Буде потрібно конус, найкраще з пінопласту, але можна склеїти його з щільного паперу. В його основу вклейте коло. Вся ця конструкція кріпиться на дерев'яній котушці від ниток (ствол ялиночки). Каркас готовий. Тепер виріжте з тканини кілька кіл різного діаметру. В центрі кожного кола зробіть отвір, і трохи присборить матеріал по його краю, щоб вийшли складки. Надіньте круги на конус. Найбільший внизу, він повинен закривати підставу конуса. Зробіть 4-5 ярусів залежно від висоти вашої ялинки. У верхньому колі робити отвір не треба. Просто накладіть його на вершину конуса, а трохи нижче закріпіть вузький стрічечкою. Виготовлення такої ялинки займає зовсім небагато часу.