Як прикрасити торгову вітрину.

Прикраса торгової вітрини напередодні новорічних свят - прямий обов'язок кожного ритейлера. Процедура регулюється приписом місцевих властей і повинна здійснюватися тільки в неробочий час. В інших випадках вона носить добровільний характер.
Вам знадобиться
  • - трафарет;
  • - аерозольний сніг;
  • - скотч;
  • - гірлянди;
  • - фігурки казкових персонажів.
Інструкція
1
Розробіть концепцію оформлення вітрини: вона повинна нести в собі ідею свята. Найбільш затребуваною є новорічна тематика, тому має сенс розглянути цей напрямок більш докладно.
2
Придбайте всі необхідні витратні матеріали: трафаретні заготовки для накладення на скло, плоскі фігурки казкових персонажів, скотч, самоклеючі сніжинки, гірлянди залежно від обраного варіанту прикрас. Можна включити в список різнокольорову мішуру.
3
За допомогою крейди нанесіть на скло умовну розмітку, згідно з якою на вітрині розташовуватимуться декоративні елементи. Після цього відійдіть на пару кроків назад і оцініть роботу, виправте допущені огріхи.
4
Почніть з нанесення штучного снігу з аерозольного балончика. Щоб склад ліг на поверхню скла рівно по контуру, прикріпіть трафарет за допомогою скотча. Це дозволить запобігти потраплянню речовини на інші ділянки вітрини. Втім, досить попередньо змочити заготовку водою, щоб вона міцно прилипла до скла, проте в цьому випадку присутній ризик зсуву трафарету, в результаті чого картинка може виявитися змащеній.
5
Розпорошите вміст балончика з відстані 10-20 см, при цьому головне не перестаратися з кількістю шарів.
6
Обережно видаліть залишки снігу. Трафарет повинен залишатися нерухомим.
7
Після нанесення снігу приклейте до зворотної сторони скла фігурки казкових персонажів: Діда Мороза, його внучку - Снігуроньку, оленів, гномів. Додайте інші заготовлені прикраси, по можливості повісьте миготливу гірлянду.
8
Процедура оформлення вітрини на стадії прикраси скла не закінчується. Облачив манекени у святковий одяг, а навколо них розставте красиво оформлені упаковки для подарунків. Але при цьому пам'ятайте, що прикрашена вітрина повинна зберегти свою індивідуальність, не варто перетворювати її в порожнє нагромадження новорічних атрибутів.