Як робити гелеві нігті. Як з робити рідина для змивання нігтів.

Сучасна жінка може змінити свій вигляд за лічені години. Нинішні модниці можуть не тільки надати своєму обличчю необхідну форму і колір за допомогою макіяжу, а й змінити відтінок і довжину волосся, вій, нігтів. Найчастіше подібні процедури проводять фахівці. Однак нерідко їх можна здійснити і в домашніх умовах. Наприклад, для того, щоб наростити нігті гелем, вам знадобиться не більше 3-4 годин.
Вам знадобиться
  • Якщо ви хочете самостійно зробити гелеві нігті, то вам необхідна спеціальна ультрафіолетова лампа, а також набір для нарощування нігтів. Зазвичай в нього входять прозорий і білий гель, рідина для знежирення, смивка для липкого шару, пилочки, форми, а також кисті для дизайну нігтів і нанесення гелю.
Інструкція
1
Для початку підготуємо ніготь до роботи. Видаліть усе залишки лаку і кутикулу. Тепер трохи відшліфуйте поверхню за допомогою пилки. Уникайте кругових рухів, вони можуть пошкодити нігтьову пластину. Після того, як ніготь стане матовим, нанесіть на нього знежирюємо жідкость.Теперь візьміть форму і щільно вставте її під край нігтьової пластини. При цьому білий край нігтя повинен бути не менше 3 міліметрів.
2
Все готово для того, щоб наносити гель. За допомогою спеціального пензлика візьміть невеликий кульку гелю і нанесіть його на ніготь і форму. Розподіляти гель по формі краще так, щоб отримати нігті на 2-3 міліметра довша бажаних. Пізніше їм можна буде надати потрібну форму і размер.Еслі гель розтікся нерівномірно, то трохи почекайте, він сам розподілитися по всьому нігтя. Після цього одну або дві хвилини просушіть нігті під ультрафіолетовою лампой.Прі необхідності нанесіть гель ще кілька разів в тій же послідовності.
3
На завершення нарощування вийміть форму з-під нігтя. Зніміть з нього липкий шар спеціальною рідиною. Потім скористайтеся пилою і надайте нігтю потрібну форму і розмір. Очистіть ніготь кісточкой.Нанесіте на поверхню нігтя ще один - завершальний шар гелю. Просушіть його під лампою і зніміть липкий шар. Тепер можна покривати ваші нові нігті лаком. Протягом півгодини краще не мати контакту з водою, інакше нігті можуть відшаруватися.
Зверніть увагу
Гелеві нігті вкрай схильні до негативного впливу ззовні. Тому їх нерідко називають "кришталевими". Коли нігті з'явилася тріщина, то залікувати її не вийде. Доведеться повністю видаляти штучний ніготь і нарощувати його заново.
Корисна порада
Іноді початківці майстри стикаються з проблемою відшаровування гелю. Цього можна уникнути якщо не користуватися в день нарощування кремом для рук. Крім цього, краще не робити нарощування гелем в період менструації або під час прийому гормональних препаратів або антибіотиків.