Як зчитувати інформацію.

Використовуючи флешку, ви можете зіштовхнути з проблемою несчітиванія певної кількості інформації, що зберігається на ній. Ця інформація займає певне місце, але недоступна для читання. Щоб отримати до неї доступ, потрібно вдатися до допомоги спеціальних програм.
Інструкція
1
Вставте флешку в USB-роз'єм вашого персонального комп'ютера. В обов'язковому порядку проскануйте її на наявність вірусів, при цьому база вірусних сигнатур вашого антивіруса має бути сучасною. Почніть зчитувати інформацію. Насамперед двічі клікніть по іконці «Мій комп'ютер» на робочому столі. Перед вами з'явиться вікно. У ньому знайдіть іконку підключення флешки. Клікніть по ній правою кнопкою миші. В контекстному меню виберіть пункт "Властивості".
2
Подивіться, який обсяг пам'яті зайнятий. Закрийте це вікно. Перейдіть до вмісту флешки. Виділіть всі файли і папки, клікніть по виділеній області правою кнопкою миші. У меню, знову виберіть пункт "Властивості". Якщо обсяг виділених файлів не збігається із загальним обсягом даних, який ви дивилися незадовго до цього, це означає, що на флешці є прихована інформація, недоступна до прочитання.
3
Спробуйте виявити приховані файли за допомогою стандартного пошуку операційної системи. На панелі інструментів натисніть лівою кнопкою миші по іконці, що зображає збільшувальне скло. В параметрах пошуку виберіть пункт "Показувати приховані файли і папки». В якості директорії пошуку виберіть вашу флешку. Запустіть пошук. Якщо даний метод не приніс бажаних результатів, щоб вважати інформацію, вам потрібно завантажити і встановити на ваш персональний комп'ютер файловий менеджер.
4
Встановіть та запустіть програму Total Commander. Перейдіть на вашу флешку. Як правило цей файловий менеджер відображає весь вміст носія, незалежно від встановлених параметрів. Перегляньте список файлів, що містяться на вашій флешці.
5
Паралельно відкрийте флешку через програму «Провідник». Звірте списки. Подивіться, виявилися чи нові файли. Якщо так, то подивіться, які їм присвоєні властивості і що вони собою являють. У випадку потреби видаліть їх з вашою флешки.