Як зробити жучок. Як поставити жучок в мобільний телефон.

Фільми про урядові змови і спецагентів рясніють найрізноманітнішими пристосуваннями для прослушки. Здається, що все це недосяжно для «простих смертних», але сьогодні можна спокійно зробити жучок для прослушки, як в тих самих фільмах, будинки своїми руками. Це нескладно, і маючи невеликий досвід в радіоелектроніці, можна виготовити його самостійно.
Інструкція
1
Зробіть жучок з самого звичайного мобільного телефону. Для цього відключіть підсвічування, сигнал дзвінка та вібрацію. Загалом зробіть так, щоб телефон з вигляду не подавав жодних ознак життя. Якщо мобільний не шкода, то для більшої переконливості можна злегка потріскану панель.
2
Потім включите на телефоні функцію автоответа, наприклад, на 5 секунд, і в потрібний час просто зателефонуйте на нього. Сховайте його в непомітне місце (в квітка або книжкова шафа). Мінус такого способу в тому, що заряд акумулятора телефону обмежений, але можна при наявності часу зробити підживлення від мережі. Ну і сигнал від мобільного може засікти будь УКВ приймач, що дуже швидко видасть ваш жучок.
3
Придбайте програму телефонний GSM жучок, встановіть її в пам'ять мобільного телефону. Жучок буде самостійно автоматично здійснювати прослуховування, перехоплювати SMS, визначати місцезнаходження власника телефону і відправляти ці дані на сервер. Це найбільш простий і ефективний спосіб зробити жучок з мобільного телефону, нехай і не найдешевший.
4
Скористайтеся вузьконаправленим мікрофоном, який можна виготовити як самому, так і придбати в інтернеті або на радіоринку. Замаскувати його можна, встановивши в гарнітуру від телефону, так, що оточуючі не запідозрять нічого зайвого.
5
Виготовте мікрофонний жучок за вказаною схемою. Такий жучок дає сигнал, який можна приймати на відстані приблизно в 300 метрів на приймач плеєра при відсутності прямої видимості. Чутливість дозволить підслухати голосна розмова в кімнаті, а якщо НЧ тракт доповнити каскадом підсилення, можна розчути навіть шепіт.
6
Скористайтеся диктофоном. На сьогоднішній день існують диктофони найрізноманітніших розмірів, аж до мініатюрних журналістських, так що проблем з маскуванням не повинно виникнути. Одна проблема - обмеження за кількістю записаної інформації, так що цей спосіб підходить не у всіх випадках.
Завдяки кінематографу і детективним розповідям всі знають, що під «жучком» розуміється мініатюрний підслуховуючий пристрій, замаскированно що прикріплюється в затишні місця кабінетів для контролю ведуться переговорів. У сучасній індустрії розроблений великий сегмент для виробництва і розповсюдження витончених шпигунських пристосувань, у всіх офіційних документах іменуються спеціальною технікою аудіоконтролю, і негласної записи для проведення оперативно-розшукових заходів.
Інструкція
1
Подібна техніка вже давно виробляється серійно і знаходиться в «майже вільної» продажу, тобто її можна придбати після отримання відповідної ліцензії. При бажанні, з необхідним обладнанням та за наявності фантазії, а також володіючи деякими навичками, цілком можливо створити « жучок » самостійно - в умовах будинку або службового кабінету. Для цього придбайте мікрофони самого маленького розміру. Чим менше вони будуть, тим зручніше і швидше ви зможете замаскувати пристрій при установці.
2
Дістаньте такі мікрофони, демонтувавши їх, наприклад, з цифрових диктофонів або концертних гарнітур, використовуваних артистами при виступах на сцені.
3
Потім продумайте і забезпечте спосіб передачі даних, для трансляції яких і планується застосувати здобутий мікрофон. Якщо є вміння конструювання та поводження з радіоприймачем, то використовуйте бездротовий спосіб за допомогою каналів Wi - Fi або Bluetooth.
4
В свою чергу, застосовуйте кабельне з'єднання мікрофона, якщо зацікавлені в належній якості прослуховування та запису, тому саме при такому способі шумові перешкоди явно не будуть засмічувати ефір.
5
Мало просто успішно зробити підслуховуючий пристрій, більш важливо його професійно встановити, забезпечивши при цьому абсолютну непомітність в поєднанні з навколишнім оточенням і максимальну тривалість результативного застосування. Щоб не бути підданим кримінальному переслідуванню за відповідною статтею, застосовуйте в якості «жучків» для аудіоконтролю обстановки в приміщенні і негласної записи цілком звичайні засоби, наявні у вільному продажу: мікрофони для мобільних телефонів, малогабаритні диктофони і вебкамери, але замаскированно встановлені, тому що не впадають в очі присутнім.